Coronavirus خاطرات روز 5: Random acts of kindness از دوستان و همسایگان و ‘Sopranos’ ستاره

لانگ آیلند مامان دیانا Berrent, 45, آزمایش مثبت در هفته گذشته برای کوروناویروس. امروز او باز می شود تا در مورد اعمال محبت از دوستان و همسایه سیاستمداران و حتی از بازیگران که باید به او کمک کرد تا از طریق 12 روز از انزوا.

من برش یک نقل قول به تازگی و ضبط آن را به کامپیوتر من. آن را می گوید “مهربانی است یک عمل از شجاعت.” کمی من آن را می دانم اما هرگز به نظر می رسید به طوری مربوطه. بسیاری از دوستان و غریبه ها به طور یکسان رسیده اند با اعمال محبت هر دو بزرگ و کوچک و هر باور نکردنی است منبع نور در این غیر این صورت تلخ بار.

من هرگز امن اولیه آزمون به صورت COVID-19 آن را به حال شده است برای این دوستان و دوستان دوستان و هر کس دیگری که من ساخته شده Facebook پست ویروسی (بله … جناس در نظر گرفته). که پس از آن ساخته شده به من کنگره تشکر. تام Suozzi که رسید فورا به مداخله و مطمئن شوید که من تست کردم (این زمانی بود که مدارس هنوز باز کسب و کار هنوز هم باز شد و بسیار مربوطه باید گزارش — زمان تغییر کرده به سرعت).

همسایه کاهش یافته است یک دماسنج که تنها آنهایی که در فروشگاه ها در دسترس بودند بازال نوع که حداکثر در 101 و تب بود خونتان بالاتر از این دماسنج می تواند نمایش. یک زن در محله من بپرسید اگر من می خواستم و یا نیاز به یک لازانیا — او فقط آن را ساخته و آن را آورده و در سمت چپ آن در آستان و آن را تغذیه خانواده من برای روز. (به یاد بیاورید که من مریض شدم قبل از من می تواند در پیوستن با هر کس دیگری در این فیلم از فریزر و کابینت).

A sign in Diana Berrent's hometown of Port Washington
یک نشانه در دیانا Berrent وطن از پورت واشنگتنحسن نیت ارائه میدهد از دیانا Berrent

برخی از بالاترین و پایین ترین لحظات زندگی من بودند graced با راحتی از شنیدن کانتور در کنیسه آواز خواندن برای او زیبا و پر از احساسات تفسیر از “تسبیح.” دانستن که کانتور فرانکو ثبت شده خودش آواز آهنگ مورد علاقه و ارسال آن را به من به طوری که من می تواند گوش دادن به آن را در تکرار کنید که من باید. من گوش دادن به آن را دوباره و دوباره و این من به ارمغان می آورد صلح در هر زمان.

فقط امروز در اکثر عمل تصادفی از مهربانی که من تا کنون بوده است ذینفع بازیگر جو Gannascoli که ویتو در “سوپرانوها” (و هر كه را من ندیده ام) به من گفت که او خواهد بود و آوردن یک وعده غذایی کامل به خانواده ما امشب از وینسنت صدف نوار! (من از دست داده ام یک مقدار عادلانه از وزن از طریق این مصیبت و این به نظر می رسد فقط مناسب اولین گام برای بسته بندی آن را به عقب!).

پس از شب قادر به خواب من در نهایت متوسل به درخواست دکتر من برای تماس در نسخه پزشکی برای من یک شب استراحت کامل. تنها دردسر این بود که من نمی توانستم آن را انتخاب کنید و مواد تحت کنترل را نمی توان از طریق پست فرستاده. من نمی توانستم در وجدان خوب بپرسید هر کسی به ترک خانه خود را از جانب من در حالی که ما را به پناهگاه در محل. متوجه من شد و در ترشی محلی من داروساز, Jason شخصا کاهش یافته است دارو در خانه من شب گذشته برای اطمینان از من خواهد بود و راحت.

اینها همه اعمال از محبت و کارگردانی برای من و خانواده ام اما وجود داشته اند جامعه گسترده حرکات از مهربانی و نور به عنوان به خوبی. ما محلی متعلق به شرکت چاپ رئیس Graphix, ساخته شده, الهام بخش, نشانه های آویزان و همه آنها را در اطراف بندر واشنگتن با سخنان مانند “این نیز بگذرد” و “خورشید دوباره طلوع خواهد کرد” همه تحمل هشتگ #portstrong. (برای ثبت من تفرج آنها را در سخاوت خود را از روح آن ناشناس انجام می شود).

Diana Berrent in her wedding dress
دیانا Berrent در لباس عروسی خود رابا حسن نیت ارائه میدهد از دیانا Berrent

گروهی از زنان در شهر من گرفته اند به popularizing هشتگ #getyourdresson و زندگی خود را متوسط قرنطینه زندگی در لباس پوشیدن, hilariously در لباس عروسی خود را. هر بار که من یکی از کسانی که عکس من لبخند. پس فقط یک زن و شوهر از دقیقه دیروز من ملبس به معدن به عنوان به خوبی.

همین حالا یک دوست بخواهید اگر آنها نیاز به کمک. فقط فکر می کنم تا چیزی که ممکن است این ترفند را انجام دهد. یک آهنگ ضبط شده در گنجه خود را توجه داشته باشید سریع از همبستگی و دوستی است. ما نیاز به هر یک از دیگر در حال حاضر بیش از همیشه است. و نگران نباشید من توان پرداخت آن را به جلو ،

در ضمن عمل به عنوان اگر شما در حال حاضر آلوده و هر فرد شما آلوده است یا بهترین دوست خود را از مادر بزرگ خود را. در خانه بماند!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>