Coronavirus خاطرات روز 9: Long Island, مامان هنوز سوال به انزوا می رسد

لانگ آیلند مامان دیانا Berrent, 45, شده است, نوشتن برای این پست در مورد او مصیبت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. امروز او به عنوان بهبود او می داند چگونه زندگی تغییر خواهد کرد پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

یکشنبه آخرین روز من در انزوا. من در زمان مشاوره از هیئت مدیره بهداشت و درمان در ناسائو شهرستان که توصیه من به ماندن در انزوا به مدت 14 روز از تاریخ تست. که محافظه کار ترین توصیه من دیده ام داده و به طوری که من قصد دارم با … منظورم این نیست که مانند بسیاری از ما در هر نقطه برای رفتن به این روز! که گفت: هیچ سازگار مشاوره داده می شود برای افرادی مثل من. وقتی که من از دکتر پرسید: اگر تست روز به بعد صفر و یا یک روز در حساب او نمی دانم. من قصد دارم با صفر فقط به امن ترین طرف ممکن است.

CDC در ابتدا توصیه می شود که هر کسی با تشخیص مثبت تا به حال به ماندن در انزوا تا زمانی که آنها دریافت دو تست منفی 24 ساعت از هم جدا. خب در تئوری است. اما ما در حال زندگی در واقعیت که در آن کافی تست است که به سختی در دسترس به مراقبت های بهداشتی ما قهرمانان در خط مقدم اجازه دهید به تنهایی دو آزمون برای کسی که تا به حال این ویروس است و در حال حاضر سالم است. دکتر از هیئت مدیره بهداشت و درمان که به نام من با انزوا دستورالعمل خندید وقتی که من ذکر CDC دستورالعمل و پیشنهاد کرد که اگر من می خواستم به دنبال این پروتکل می باشد و می تواند خاموش پرواز به آتلانتا و رفتن به CDC HQ به تقاضای من دو آزمون. (که به وضوح یک شوخی به من حتی اجازه به ترک اتاق خواب).

سپس من تو را دیدم دوستان که در جاهای دیگر نیز زده اولیه با ویروس منتشر شده از انزوا. اشتباه من شروع به پرسیدن اطراف و متوجه شدم که هیچ سازگاری وجود دارد در هدایت داده می شود که چگونه به ماندن در قرنطینه. آنها انجام می دهند به آنها گفته شد: اما برای چنین دستورالعمل های متفاوت از شهرستان به شهرستان (حتی توسط دولت!) به نظر می رسید عجیب و غریب و خطرناک در بدترین حالت.

بدترین ترس است که من احتمالا می تواند شخص دیگری آلوده با این ویروس بالقوه مرگبار. فقط با آزمایش اولیه افتضاح من می ترسم که من تجربه یک علامت هشدار دهنده از مشکل آمده است. اگر ما آزادی مردم خیلی زود آنها را می توانید در ادامه با ریختن ویروس و آلوده کردن دیگران ؟ من یکی از آنهایی که خوش شانس رو تست کردم و نتیجه سریع است. هیچ یک از این افراد درمان خود را در خانه در حال گرفتن تماس از هیئت مدیره بهداشت و درمان با هر گونه راهنمایی در همه — چه پروتکل باید آنها را دنبال می کنی ؟ من یکی از آنهایی که خوش شانس; اما اگر من بودند را منتشر خودم خیلی زود و آلوده به کسی که به پایان رسید تا در وضعیت بدتر? و قرار دادن یکی دیگر از نمایی تعدادی از افراد در معرض خطر از جمله شجاع کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز ؟ وجود دارد هیچ چیز ارزش مصرف این نوع از شانس.

من چک برگشت با CDC امروز آنها خود را به روز رسانی دستورالعمل ها و داده یکی دیگر از گزینه به دو تست منفی مسیر. من حدس می زنم کسی به آنها گفت که هیچ کس تا به حال هر آزمون اگر چه وجود دارد به نظر می رسد به اندازه کافی پوشش اخبار در مورد عدم کیت تست آن را سخت به تصور آنها آگاه است. بنابراین در حال حاضر سی دی ارائه شده گزینه دوم در زمانی که شما می توانید مجددا از اتاق خواب خود را مستند: بدون تب به مدت 72 ساعت بهبود علائم و هفت روز از ارائه اولین علائم است. تحت این قوانین من را ترک کرده اند انزوای بیش از یک هفته پیش.

ما در حال زندگی در غرب وحشی پزشکی در آن وجود دارد اطلاعات بیشتر در دسترس در Facebook از از پزشکان عمومی. من نه سرزنش پزشکان در راه هر شکل یا فرم; آنها نه تنها خطر زندگی خود را به صورت روزانه اما آنها در حال انجام آن را در همان خلاء اطلاعات است. آنها قهرمانان هر یک از آنها.

اما برای کسانی از ما زده با این ویروس و در حال حاضر خوشبختانه در انتهای دیگر همه ما کمی در تاریکی در مورد چه باید بکنید بعد. من قرارداد این ویروس در اوایل (من فکر می کنم همه ما موافق است که یک هفته در حال حاضر مانند یک سال و در طول زمان عادی) من نیز یکی از بازماندگان است. من می خواهم به انجام کار درست. من می خواهم به 100 درصد مطمئن است که من قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر با بیرون آمدن از انزوا و حتی یک دقیقه خیلی زود پس از من گرفته ام عاقل ترین مسیر. من نگران هر چند در مورد بسیاری از افراد در انزوا در حال حاضر (از یک شماره به صورت تصاعدی بالاتر از هفته گذشته) و آنچه هدایت آنها داده می شود ،

پسر عموی در اسرائیل به تازگی پرواز از شهر نیویورک شد و بلافاصله قرنطینه به عنوان استاندارد در حال حاضر وجود دارد برای هر کسی وارد این کشور است. وزارت بهداشت تماس های روزانه خود را, او به جریمه نقدی محکوم شد اگر خارج و حرکات او را در حال ردیابی از طریق GPS بر روی تلفن خود را — همه را به مطمئن شوید که او همچنان در قرنطینه برای 14 روز. که باور نکردنی است. همه من درخواست فقط یک استاندارد راهنما برای کسانی که آزمایش مثبت و برای بسیاری از کسانی که در حال مسئولانه خود جدا چون به آنها گفته شود به فرض آنها مثبت هستند در صورت عدم وجود در دسترس تست.

من یکی از آنهایی که خوش شانس; اما اگر من بودند را منتشر خودم خیلی زود و آلوده به کسی که به پایان رسید تا در وضعیت بدتر? اگر من قرار داده یکی دیگر از نمایی تعدادی از افراد در معرض خطر از جمله شجاع کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز ؟ وجود دارد هیچ چیز ارزش مصرف این نوع از شانس. من فقط متوجه شدم که یکی از افرادی که آلوده شد در همان زمان من در حال حاضر در وضعیت بحرانی در ICU. قلب من غرق زمانی که من این خبر را شنیده. من می دانم چگونه فوق العاده خوش شانس هستم و من دعا می کنم برای بهبود است.

من ساعت را صرف فکر کردن در مورد “14-روز-از-تست” راهنمای من داده شد. شد, تاریخ آزمون روز یکی ؟ من شروع به شمارش از آن روز یا بعد ؟ پزشکان از من خواسته نمی دانم ، پس فردا خواهد بود آخرین روز از انزوا و من ظهور در روز دوشنبه.

در ضمن من با امضا هر موجود مطالعه پزشکی پیدا می کنم (اتمام عمومی, Facebook, گروه بازمانده سپاه برای لیست فعال مطالعات و نحوه ثبت نام) و به محض این که من ترک انزوا و به شوهر و بچه ها یک آغوش بزرگ من hightailing به شهرستان برای اهدای خون و پلاسما به کمک به کسانی که نبودند به عنوان خوش شانس با این ویروس همانطور که من شده اند.

من نمی توانم صبر کنید برای قرار دادن من بازمانده ابرقهرمان مهارت استفاده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>