Coronavirus اخلال بلیک مارتینز انتقال به غول

زمان بعدی خواهد بود که اولین بار برای بلیک مارتینز ساخت این چالش برانگیز ترین زمان به یک NFL free agent رفتن به یک تیم جدید است.

جدید غول داخل linebacker هرگز پا در داخل تیم تسهیلات و فرصت خوبی است او نمی خواهد خود را ببینید مقر جدید تا اواخر تابستان امسال است. ماندن در منزل و کار از راه دور است و طبیعی جدید در میان COVID-19 بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله و یادگیری همه می دانیم وجود دارد که در حال تغییر تیم — از این راهکار به شخصیت خود و هم تیمی های جدید خود را که هک کافه تریا واقع شده است — نقطه مخالف شیوه های که مارتینز پس از چهار سال با هکرها باید حرکت در طول این غیر معمول ترین غول های تلقین.

“از آن خواهد شد مناسب نقطه ضعف برای من” مارتینز روز دوشنبه گفت:. “از آنجا که من فکر می کنم شما رشد زیادی حتی فقط کار کردن به عنوان یک تیم در حال اجرا به عنوان یک تیم رشد شما که رفاقت مثل, ‘OK این مرد در کنار من است که کار خود را لب به لب برای دریافت بهتر و آن را به کمک به این تیم است.’ که خواهد بود یک نقطه ضعف بزرگ فقط رابطه-حکیم است.”

شاید مارتینز می تواند به غلبه بر برخی از این تکیه در یکی از نقاط قوت. او گفت که او دارای تجربه آموزش از راه دور بر اساس اطلاعات منتشر شد در حالی که او در دانشگاه استنفورد. شاید فراست خود را می توانید را تشکیل می دهند برای عدم تعامل فیزیکی است که به تعریف NFL چشم انداز بهار امسال و به احتمال زیاد به اردوگاه های آموزشی.

“این خواهد بود یک مزیت بزرگ برای بچه ها قادر به انتخاب کنید تا همه چیز به سرعت خوب یادداشت درک آنچه مربی گفتن او بدون اینکه قادر به تکرار در آن چیزهایی که” مارتینز گفت.

مارتینز امضا سه سال 30 میلیون دلار معامله از اتاق وزن او و پدرش مارک — صاحب یک شرکت ساخت و ساز — به تازگی تکمیل شده در خانه و خانواده در توسان Ariz. این یک سکته مغزی از بخت خوب برای مارتینز با توجه به اینکه بازیکنان در سراسر لیگ نیاز به تقلا برای پیدا کردن مکان برای کار کردن. مارتینز کمک پدرش ذخیره کردن پایه و اساس برای ورزشی پیچیده است که شامل یک منطقه زندگی کامل اتاق وزن زمین های چمن و بسکتبال.

Blake Martinez
بلیک مارتینزگتی ایماژ

“این بود که شما در زمان مناسب فقط به خاطر اینکه ما را به قرنطینه می شود و بنابراین من اساسا قرنطینه در یک اتاق وزن” مارتینز گفت.

مارتینز را از دست ندهید یک بازی و یا یک شروع سه سال گذشته برای هکرها. او تا به حال چند گزینه دیگر در رایگان آژانس اما گفت: از آمدن به غول شد “یک نیمه بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من است.” او دارای غول دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام در خصوص بالا از سال 2018 فصل را صرف با هم در خلیج سبز و او دوست دارد که غول ها یک تیم جوان اجازه می دهد که هسته به هم ساخت.

وجود دارد یک مکالمه تلفنی کوتاه با سر مربی جدید جو قاضی و بحث و گفتگو با گراهام داخل linebacker مربی کوین Sherrer و دیگر غول های پرسنل. تیم او را فرستاده مایکروسافت قرص حاوی تمام غول های بازی از فصل گذشته. حتی در حالت عادی offseason مارتینز نمی خواهد اجازه داده می شود برای دریافت هر گونه مواد برای سال 2020 فصل تا غول خود را شروع offseason برنامه. که می شده اند مارس 6 اما کل لیگ است در وقفه تا آنجا که گردهمایی های اجتماعی با تمام امکانات تیم تعطیل.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“نوع در برزخ در حال حاضر” مارتینز گفت. “فقط کار کردن. نوع انتظار برای گام های بعدی در داخل ویروس پروتکل از آنچه که ما مجاز به انجام است.”

مارتینز است به اشتراک گذاشته شده اتاق جلسه و یا یک فیلد با هر یک از این غول های linebackers دیگر از Kyler Fackrell یکی دیگر از سابق هکرها بازیکن امضا شده در این ماه. اولین بار او را به نگاه خود را از هم تیمی های جدید خود در چشم خواهد شد از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر. او هیچ ایده که او را در واقع به آنها را ملاقات در فرد است.

“این خواهد بود عجیب و غریب و نه قادر به نشستن در همان اتاق و به یکدیگر می دانند که راه” مارتینز گفت. “من فکر می کنم مربیان در حال تنظیم یک رژیم اجازه می دهد تا ما را به رشد در این نوع از محیط زیست است.”

به زودی به اندازه کافی مارتینز چهره او را “دیدار” دیگر linebackers از طریق فضای مجازی است.

“استفاده از راه های جالب برای تفریح و ارتباط برقرار کردن بدون نیاز به با هر یک از دیگر,” او گفت:. “این که آیا آن بازی های ویدئویی و یا چت در یک زوم تماس بگیرید و یا اسکایپ تماس گرفتن به هر یک از دیگر و نوع پیوند است که راه را تا زمانی که ما گام در این مرکز برای نخستین بار از آن چیزی است که مانند” آه با سلام من بلیک ” و یا هر آنچه در آن به پایان می رسد تا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>