فراموش نکنید برنی ساندرز — میلیاردرهای’ بزرگترین دشمن در حال حاضر coronavirus.

پنج نفر از ثروتمندترین افراد خود را به پایان رسید بدترین هفته تا کنون در شرایط دلار از دست رفته در جمعه خونریزی ترکیب $36.5 میلیارد دلار به عنوان گسترش این بیماری همه گیر مجازات سهام دامن زده و نگرانی در مورد رکود اقتصادی جهانی است.

که یک مبلغ است که کوتوله های بازار سرمایه از هر تعداد از ما غول شرکت های بزرگ از جمله فورد موتور شرکت ، Clorox و ضربه محکم و ناگهانی, Inc.

این هفته بزرگترین بازنده شد آمازون رئیس جف بزوس که از دست داد $11.7 میلیارد دلار در طول پنج تاول روز از معاملات سهام روم او را با ثروت از $116 میلیارد دلار است که با این وجود همچنان بزرگترین و با توجه به فوربس.

بزوس — که اوایل این ماه پوسته $165 میلیون برای یک بورلی هیلز عمارت بود seconded توسط شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت جهان No. 2, سرمایه دار خیلی مهم است که پایین 5.7 میلیارد دلار با یک پایان هفته ارزش خالص $112.6 میلیارد دلار است.

“من امیدوارم که آن است که بد نیست اما ما باید فرض کنیم از آن خواهد شد تا زمانی که ما می دانیم در غیر این صورت” دروازه نوشت: در مورد کوروناویروس در جمعه مقاله در مجله پزشکی نیوانگلند خواستار آن بالقوه “یک بار-در-یک-قرن پاتوژن ما شده ایم در مورد نگران است.”

عدم اطمینان کوبیده سهام ایالات متحده که اب و هوای خود را بدترین افت پس از بحران مالی 2008 با میانگین صنعتی داو جونز از دست دادن بیش از 3500 امتیاز. S&P 500 در ضمن سقوط بیش از 10 درصد به اصلاح خاک فقط یک هفته پس از آن آمار یک رکورد بالا است.

در همه آشفتگی بازار هزینه جهان 500 نفر از ثروتمندترین افراد جمعی $444 میلیارد و توجه کنیم.

افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت رئیس برکشایر هاتاوی و جهان چهارم-ثروتمندترین فرد ناودان کردم با $6.1 میلیارد دلار ضرر و زیان این هفته از جمله میلیارد و 919 میلیون کاغذ دست دادن در روز جمعه به تنهایی.

این مردمی میلیاردر تصمیم به مشاهده طولانی را در مصاحبه ای با CNBC در اوایل این هفته.

“سوال واقعی این است: ‘تا 10 سال یا 20 سال چشم انداز برای آمریکا کسب و کار را در گذشته 24 یا 48 ساعت?'” بافت گفت. “اگر آن را به شما می دهد یک فرصت برای خرید چیزی است که شما دوست دارید و شما می توانید آن را حتی ارزان تر پس از آن شما موفق باشید.”

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk صفوف تنها در شماره 27 در میان جهان ثروتمندترین و با توجه به فوربس اما او رتبه شماره 2 از لحاظ ضرر و زیان در این هفته از دست دادن $6.8 میلیارد دلار در میان عناوین که برقی-ماشین ساز در کارخانه در چین تا به حال شده است به طور موقت تعطیل توسط coronavirus.

Facebook موسس مارک زوکربرگ دچار هتک ابرو از حذف از شماره 5 نقطه در ثروت جهانی رتبه بندی به شماره 6 و دیده می شود ثروت خود را کوچک این هفته توسط $6.4 میلیارد دلار به $71.4 میلیارد دلار است.

کالاهای لوکس میلیاردر Bernard Arnault که قبلا تنها فرد در جهان علاوه بر دروازه و بزوس به 12 رقمی ارزش خالص دیدم ثروت خود را غوطه در زیر $100 میلیارد آستانه از دست دادن $6.6 میلیارد دلار در این هفته به ترک او در $97.8 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی