Coronavirus نگرانی محدود کردن اعمال جراحی الکتیو در نیویورک در میان نگرانی برای دیگر بیماران

نیویورک بیمارستان های شهرستان را آغاز کرده اند که از بین بردن اعمال جراحی الکتیو به آماده شدن برای یک انتظار یورش coronavirus موارد — نگرانی این حرکت می توانید از سایر بیماران در معرض خطر است.

این NewYork-پروتستان NYU Langone سلامت سینا و Northwell بهداشت, بیمارستان, سیستم های تمام گفت که آنها می خواهم به تعویق افتاده و یا لغو روش انتخابی به عنوان دستور شهردار, بیل د Blasio در روز یکشنبه.

تعداد دقیق نیست, در دسترس, اما, پرستار, Anthony Ciampa یک مقام اتحادیه که با این نسخهها کار در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در منهتن بالا گفت: عامل-برنامه اتاق وجود دارد حدود 75 درصد سبک تر از حد معمول است.

در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس روش انتخابی — که شامل 80 درصد از جراحیهای — لغو خواهد شد که از شنبه یک سخنگوی گفت.

مشابه حرکت در جریان است در انگلستان که در آن خدمات بهداشت ملی در روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد برای لغو تمام اعمال جراحی الکتیو به مدت سه ماه.

اگر چه هیچ تعریف رسمی از “عمل جراحی” تحت قانون دولت NYU Langone گفت: اصطلاح تحت پوشش رویه که نیست “پزشکی لازم” و این که “هر دو پزشک و بیمار موافقت می توان با خیال راحت به تاخیر افتاد تا سه ماه.”

افسر ارشد پزشکی از Northwell سلامت دکتر دیوید Battinelli گفت: پزشکان در امکانات آن — از جمله Lenox Hill بیمارستان در شرق فوقانی جانبی بودند واگذار به تصمیم گیری در یک مورد به مورد و بر اساس.

“این یک لیست کارشناسی ارشد. این یک طرح جامع, من حدس می زنم شما می توانید آن تماس بگیرید,” او گفت:.

NYU Langone Health
NYU Langone مرکز بهداشت در منهتنگتی ایماژ

“چه می تواند به تعویق افتاد با خیال راحت خواهد بود به تعویق افتاد. و آنچه که باید رخ می دهد نیاز به رخ می دهد.”

Battinelli تخمین زده است که در مجموع تا به حال عمل جراحی کوچک شده است توسط حداقل 30 درصد از Northwell شروع به تعویق انداختن روش انتخابی هفته گذشته است.

دکتر پاتریک, Borgen رئیس بخش جراحی در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین گفت: روش انتخابی آنهایی بودند که “می تواند به هشت تا 12 هفته با هیچ آسیبی به بیمار است.”

“شما خواندن تعاریف مختلف از آن است. اعتقاد ما بر این تعریف است که هیچ آسیبی به بیمار نیست حداقل آسیب به بیمار,” او گفت:.

کالج آمریکایی جراحان هشدار داد که “نه امکان تعریف پزشکی فوریت مورد صرفا در مورد اینکه آیا یک مورد است که در یک عمل جراحی انتخابی روم.”

“در حالی که برخی از موارد می تواند به طور نامحدود به تعویق افتاد, اکثریت قریب به اتفاق موارد انجام شده در ارتباط با بیماری پیشرونده (مانند سرطان و بیماری های عروقی و نارسایی ارگان) است که ادامه خواهد داد به پیشرفت در متغیر بیماری های خاص نرخ” این گروه در بیانیه ای گفت شنبه.

“با توجه به قطعیت در مورد تاثیر COVID-19 بعد از چند ماه به تأخیر انداختن برخی از موارد خطرات داشتن آنها ظهور به عنوان شدید شرایط اضطراری و در زمانی که آنها کمتر خواهد بود به راحتی انجام می شود.”

چندین پزشکی-گروه صنعت, رهبری انجمن بیمارستان های آمریکا نیز با ارسال نامه ای به ما جراح عمومی جروم آدامز در روز یکشنبه که در آن آنها ابراز نگرانی کرد که مقامات دولتی بودند “توصیه که بیمارستان بلافاصله توقف اجرای ‘انتخابی’ عمل جراحی بدون توافق در مورد چگونه ما طبقه بندی سطوح مختلف مراقبت های لازم.”

“ما توافق دارند که این بحران به عنوان آن را توسعه ممکن است نیاز به انقطاع از حداقل بحرانی یا حساس به زمان خدمات بیمارستان اما هر گونه انقطاع باید ظریف برای پاسخگویی به نیازهای همه به شدت بیمار, بیماران,” نامه است.

“ما بیماران خواهد بود بهترین خدمت را به دقت ارزیابی و اولویت بندی شیب از ‘انتخابی’ مراقبت برای اطمینان حاصل شود که بیشترین زمان حساس پزشکی مراقبت های لازم می تواند تحویل داده شده توسط پزشکان و بیمارستان ها.”

در طول یک شنبه شب ظاهر در MSNBC را “Rachel Maddow نمایش” د Blasio اذعان کرد که “اعمال جراحی الکتیو هنوز هم بسیار جدی چیزهایی که در بسیاری از موارد است.”

“و ما می گویند اگر یک پزشک معتقد است چیزی ممکن است بزرگتر عمیق بهداشت انشعابات آنها می توانید شکل که در این هفته. اما ما آنها را می خواهید پاک,” او گفت:.

روز یکشنبه Hizzoner گفت NY1 را “در داخل شهر هال” که سفارش خود را خواهد “روشن راه را به تمرکز بر روی coronavirus.”

“همچنین آزاد کردن پرسنل این frees تا تخت جراحی و اتاق های آن را آزاد می گذارد تا تجهیزات و همچنین,” او اضافه شده است.

گزارش های اضافی توسط جولیا مارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>