Coronavirus بر روی الماس شاهزاده سطوح 17 روز بعد

Coronavirus باقی می ماند در سطوح به مراتب طولانی تر از فکر اول — با آثار موجود در کابین در زده الماس شاهزاده کشتی کروز 17 روز پس از آنها رها شده بودند با توجه به تحقیقات جدید هشدار دهنده.

به طور بالقوه مرگبار اشکال قبلا درک برای زندگی دو تا سه روز در برخی از سطوح — اما گزارش جدید از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در آن طول می کشد بیش از پنج بار به عنوان طولانی است.

Coronavirus “شناسایی شد بر روی انواع سطوح در کابین هر دو علامت دار و بدون علامت آلوده مسافران تا 17 روز پس از کابین بودند خالی در الماس شاهزاده اما قبل از ضد عفونی روش انجام شده است” با توجه به CDC و مرگ و مير گزارش هفتگی.

این گزارش تاکید کرد که تحقیقات “را نمی توان استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا انتقال رخ داده است از سطوح آلوده” و آثار فعال بودند به اندازه کافی برای هر کسی که بیمار است.

هشدار دهنده کشف در یک مطالعه از اشکالات وحشتناک در کشتی های کروز با CDC خواستار مطالعه بیشتر از کشتی.

“در طول مراحل اولیه از COVID-19 گیر الماس شاهزاده بود تنظیم از بزرگترین شیوع خارج از سرزمین اصلی چین” CDC گزارش اشاره کرد.

بیش از 700 نفر از کشتی 3,700 مسافران و خدمه بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus, مطالعه می گوید.

Workers in protective clothing clean the Diamond Princess cruise ship
کارگران در لباس های محافظ تمیز کردن الماس شاهزاده کشتی کروزگتی ایماژ

همراه با خواهر خود کشتی بزرگ شاهزاده خانم — نیز متعلق به کارناوال شرکت وجود دارد و در مجموع 10 مرگ و میر, این گزارش می گوید.

مسافران بازگشت از سفرهای دریایی نیز مربوط به موارد “در حداقل 15 متحده” با گزارش “ثانویه جامعه به دست آورد و در موارد مربوط به بازگشت مسافران کشتی” با توجه به مطالعه است.

“کشتی های کروز اغلب تنظیمات برای شیوع بیماری های عفونی به دلیل محیط بسته و تماس بين مسافران از بسیاری از کشورها و خدمه نقل و انتقالات بین کشتی” در این گزارش هشدار داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>