کروناویروس در نیویورک: آمازون استاتن آیلند کارکنان اعتصاب بیش از پاسخ

آمازون کارگران در یک جزیره استاتن انبار راه می رفت خاموش کار دوشنبه, اخراج کردن که امین گفته شرکت قادر به محافظت از آنها را از coronavirus پس از یک کارگر در تاسیسات آزمایش مثبت مرگبار اشکال.

بیش از 100 کارگر راه می رفت خاموش در بلومفیلد انبار حدود 12:30 p. m.

کارگران در تاسیسات که کارکنان حدود 2500 نفر گفت: سرپرستان نگه داشته و آنها را در تاریکی در مورد صورت مثبت و خواستار آن است که این کارخانه تعطیل شود و مقادیر به طوری که آنها می توانید با خیال راحت بازگشت به شغل خود.

آلوده مددکار گذشته در کارخانه در تاریخ 11 مارس و در حال حاضر در قرنطینه و تحت درمان آمازون گفت: در هفته گذشته. این شرکت همچنین کارکنان خواست که در تماس با کارگر به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“آنها نمی ارائه هر چیزی یک ماسک و دستکش” گفت: آمازون کارگر Hellen Rangel, 30. “من با استفاده از خود من شال برای پوشش صورت من. من مدیر است نه در ساختمان است. او شده است در حالی که برای. دوم مدیر است بیمار است و من با او در تماس باشد.

شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

در بیانیه روز شنبه, آمازون گفت: این شرکت گرفته شده است “اقدامات شدید” برای محافظت از کارگران از جمله “سه برابر کردن” تمیز کردن, به دست آوردن تجهیزات ایمنی و داشتن کارکنان امن نگه دارید فاصله از یکدیگر.

در یک کار جداگانه اقدام حدود 200000 کارکنان در خرید مواد غذایی آنلاین شرکت Instacart گفت: آنها همچنین پیاده کردن شغل دوشنبه در میان coronavirus نگرانی های ایمنی و دستمزد برای کارگران از طریق ویروس.

Instacart بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>