کروناویروس در نیویورک: حضور در اقیانوس به عنوان فشارها د Blasio به مدارس

نیویورک قدرتمند اتحادیه معلمان و بالا شهر قانونگذاران خواستار در روز جمعه که شهردار, بیل د Blasio, از این شهر عظیم عمومی-سیستم مدرسه گفت: coronavirus بحران ساخته شده است که باز ماندن غیرقابل دفاع.

این اظهارات از سوی ایالات فدراسیون معلمان و یک دوجین اعضای شورای شهر — از جمله سخنران Corey Johnson — ramped تا فشار بر de Blasio که مقاومت مشابه تماس برای روز.

“ما درک بسیار زیاد این اختلال ایجاد خواهد شد برای خانواده های ما” UFT رئیس جمهور مایکل Mulgrew گفت. “اما در حال حاضر بیش از یک میلیون دانش آموزان و کارکنان crisscross این شهرستان هر روز در راه خود را به مدارس و قرار دادن خود و دیگران را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و افزایش احتمال آوردن قرار گرفتن در معرض به خانه های خود و جوامع است.”

او گفت که او ساخته شده خود را مورد به طور مستقیم به د Blasio در یک hourlong بحث اما Hizzoner شرکت برگزار شد.

Mulgrew بیانیه آمد ساعت پس از جانسون علنا خواستار بسته شدن مدارس.

“من فکر می کنم آن را مناسب است در این زمان است که ما — به جای انجام این کار در تکه تکه راه — که ما نزدیک به مدارس به طور موقت” او گفت NY1 در مصاحبه.

پدر و مادر در زمان امور را در دست خود. تنها 68 درصد از دانش آموزان نشان داد تا به مدرسه در روز جمعه از 85 درصد در روز پنج شنبه حضور دادهها نشان داد.

در Wagner HS در جزیره استاتن فقط 1000 مدرسه 4,000 دانش آموزان نشان داد تا برای کلاس.

“گاهی اوقات شما نمی توانید صبر کنید برای دیگر مردم را به تصمیم گیری” یکی بروکلین پدر و مادر گفت و توضیح داد که چرا او خود را نگه داشته و پسر به خانه از مدرسه ابتدایی. “شما باید آنها را برای خودتان.”

بسیاری از معلمان نیز دور مانده از مدرسه در روز جمعه از coronavirus نگرانی اتحادیه منابع گفت.

در تالار شهر در اواخر جمعه, de Blasio پرده از اقدامات برای کاهش خطر ابتلا به عفونت در میان دانش آموزان از جمله وعده صبحانه و ناهار در کلاس های درس — اما ایستاده بود او تصمیم به نگه داشتن مدارس باز است.

“من درک می کنم این نگرانی در حال حاضر من هم درک می کنم که بسیاری از والدین می خواهند ما را به مدرسه باز وابسته به آن, به آن نیاز ندارد و یک گزینه” او گفت:.

د Blasio یافت متحد بعید است در این موضوع — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو.

“برای انجام جرم از تعطیلی مدارس نیست و بدون نتیجه” کومو مکرر رقیب از شهردار گفت: در نیو راشل در روز جمعه.

“شما نزدیک مدارس در حال حاضر چه چیزی شما را با آن دسته از کودکانی که در خانه در تمام طول روز ؟ شما نزدیک به مدارس, شما در حال حاضر پدر و مادر که نمی تواند به کار شما پدر و مادر که در حال کار در مراقبت های بهداشتی و امکانات که نمی توانید به کار پس از آن است که آسان نیست.”

وجود دارد 1.1 میلیون دانش آموز در شهر نیویورک مدارس دولتی نیمی از آنها بستگی مدارس به صورت رایگان و یا ارزان قیمت وعده های غذایی.

در دیگر تحولات جمعه:

  • دولت گزارش داد تعدادی از coronavirus موارد رز از 325 به 421 با 154 در شهر نیویورک است.
  • Nassau County مقامات اعلام وضعیت اضطراری است.
  • کومو هشدار داد که دولت سیستم بیمارستان می تواند غرق coronavirus.
  • دیگر عمده سیستم مدرسه از جمله در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و شیکاگو و فیلادلفیا بسته و یا برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

اسقف نشین از بروکلین گفت: این امر نزدیک مدارس خود در بروکلین و کوئینز در روز دوشنبه. قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیویورک است که بسته شدن آن منهتن برانکس و استاتن آیلند مدارس.

این شهر بزرگترین منشور-مدرسه اپراتور موفقیت آکادمی گفت: آن را در حال حرکت در کلاس های آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>