کروناویروس در نیویورک: Bill de Blasio هشدار مرگبار خروش در بيماران ICU

شهردار بیل د Blasio جمعه هشدار داد که تعدادی از coronavirus بیماران نیاز به صرفه جویی در زندگی هواکش دو برابر خواهد شد در اوایل هفته آینده — یک “سرسام آور” افزایش است که این شهر بیمارستان سیستم رسیدگی نمی تواند بدون بیشتر پرسنل پزشکی و لوازم.

“ما پیش بینی می کنیم با چیزی مانند دوشنبه و یا سهشنبه 5000 نفر در Icu انتوبه مبارزه برای زندگی خود را با COVID موارد” د Blasio گفت: در سی ان ان “روز جدید است.”

“پنج هزار — و این تعداد خواهد شد و سپس رشد می کنند. که تعداد سرسام آور. هر یک از این افراد خواهد شد نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی هر یک از این افراد نیاز پزشکان و پرستاران به طور مداوم چک کردن بر روی آنها و تنظیم خود درمان” د Blasio ادامه داد.

در حال حاضر وجود دارد 2,240 بیماران در شهرستان Icu. بسیاری از, اما نه همه آنها در هواکش. این شهر coronavirus مرگ و میر در صدر 1,500 شنبه با حدود 50000 موارد تایید شده.

در اوایل روز شنبه در MSNBC را “صبح جو” شهردار شهر گفت: بیمارستان ها باید فقط به اندازه کافی تنفسی ماشین آلات برای دریافت از طریق آخر هفته.

“من نمی دانم پس از چند روز اگر ما در حال رفتن به چیزی که ما نیاز,” او گفت:.

د Blasio التماس کرد با دولت فدرال برای ارسال 1,000 پرستاران 300 تنفسی درمانگران و 150 پزشکان با جمعه. او گفت: هواکش هیچ خوبی بدون پرسنل آموزش دیده است که کار زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

شهردار می خواهد ارتش ایالات متحده برای سازماندهی فوری ملی نام نویسی از متخصصان پزشکی برای کمک به مبارزه با نیویورک COVID-19 بحران است.

“اگر که انجام شده است در روزهای آینده شما در حال رفتن به دیدن مردم می میرند که نیاز ندارد به مرگ” د Blasio گفت: در سی ان ان.

“برای اولین بار از آن خواهد شد صدها نفر پس از آن خواهد بود هزاران نفر که ما از دست دادن آمریکایی ها ما را از دست بدهند که لازم نیست برای مرگ” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>