کروناویروس در نیویورک: بروکلین BP آدامز می شود 1,000 ماسک می دهد هیچ کدام به بیمارستان

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز flaunted coronavirus اجتماعی فاصله جهت نقشه کشی توسط جمعیت زیادی به دور ماسک های پزشکی که در بیمارستان های شهرستان به شدت نیاز است.

به سادگی در می آید و به شهر مواجه است کمبود شدید تجهیزات پزشکی — به عنوان مقامات تخمین زده شنبه که بزرگ اپل بیمارستان نیاز به 50 میلیون ماسک های جراحی تنها در هفته های آینده.

“این یکی دیگر از سوال قانون در بخشی از قصبه رئیس جمهور در زمان بحران و من مستقیم او و همه مقامات به انجام همه چیز آنها می توانند به دنده محافظ ماسک به بیمارستان هستند که در کمبود شدید در حال حاضر” شهر گفت: با توجه به پست چهارشنبه. “NYCHA ساکنان قدردانی از پرستاران و پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان است که درمان خود را در جوامع به حفاظت از آنها نیاز به نگه داشتن NYCHA ساکنان زنده و امن است.”

آدامز تصاویر ارسال شده در توییتر از او توزیع ماسک های پزشکی به ده ها تن از کارگران حمل و نقل در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Flatbush اتوبوس انبار در روز چهارشنبه.

“همانطور که من دست از ماسک برای حمل و نقل کارگران, من درک می کنم آنها در خط مقدم هر روز نگه داشتن شهر ما کار” آدامز گفت: در پست. “آنها سزاوار حفاظت برای حفظ خود و همکاران و خانواده خود را ایمن از #COVID-19.”

سپس او رفت و به مرکز جامعه در ویکاف باغ های عمومی مجتمع مسکونی به دست facemasks به یک جمعیت از مستاجران.

د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز ممنوع اجتماعات بزرگ به خصوص در پنج بخش نیویورک که در آن ویروس همچنان به گسترش به شدت.

آدامز گفت: در توییتر که او دریافت 1,000 ماسک محافظ سه شنبه شب از شین لی ملک LLC و ژجیانگ Wenzhou Associaton از صنعت و تجارت است.

قصبه رئیس جمهور تحت آتش در هفته گذشته زمانی که پست نشان داد که او مجبور بود تقریبا کل 65-عضو هیات گزارش به قصبه سالن با وجود تماس برای نگه داشتن غیر ضروری کارگران در خانه.

او کوتاه آمد روز جمعه توافق کردند تا اجازه دهید کارکنان کار از راه دور.

آدامز نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de