کروناویروس در نیویورک: کسب و کار هیئت مدیره تا ویندوز با هیچ پایان دادن به مستند در چشم

تخته سه لا را پوشش می دهد ویندوز دیلن مورفی, an Upper East Side bar.

“ما همه در این با هم” می خواند spraypainted پیام. “خانه بمانند. صرفه جویی در زندگی می کند.”

سوراخ آبیاری نیست فقط نیویورک کسب و کار barricading خود را به سعی کنید به سرعت گسترش رمان coronavirus از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قرار دادن یک مستند در محل مارس 20.

با هیچ ایده که آنها ممکن است برای بازگشایی, لوکس خرده فروشان مانند Louis Vuitton, Dior, مربی و دولچه و گابانا را سوار خود را سوهو, ویندوز, Fox5NY گزارش شده است. Sephora انجام داده است همان در میدان تایمز و بسته بندی گوشت می آمد منطقه مکان.

علامت Dicus, مدیر اجرایی, سوهو برادوی طرح بهبود کسب و کار منطقه رسیده است به صاحبخانه و خرده فروشان ترغیب آنها به در نظر گرفتن جایگزین مانند استخدام شرکت های امنیتی و یا نگه داشتن در چراغ های داخلی.

“ما می خواهیم برای حفظ یک حس عادی و مطمئن شوید محله های ما امن هستند” Dicus گفت: این معامله واقعی است. “ما احساس می کنیم وجود دارد راه هایی برای مراقبت از آن بدون توسل به اقدامات شدید مانند شبانه روزی تا مغازه.”

یکی از نگرانی های برای کسب و کار battening پایین است پتانسیل ناآرامی های مدنی به عنوان ویروس با شدت گرفتن را از طریق شهرستان و کمتر از افسران پلیس در خیابان هستند.

جرم و جنایت کاهش یافته است و از آنجا که مستند به دلیل بسیاری از نیویورکی ماندن در منزل و اما این ویروس به آمار نیویورک بهترین سخت است. NYPD به گزارش هفت مرگ در صفوف آن و 1,619 یونیفورم پلیس را آزمایش مثبت برای COVID-19; یکی دیگر از 6,695 در حال از بیمار است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو قول داد جمعه به دولت ارائه خواهد شد پشتیبان گیری به NYPD با این حال از آن می توانید.

کسب و کار از واشنگتن DC به هونولولو همچنین در حال تلاش برای محافظت از خواص خود را.

تخته های پوشش چرچیل میخانه در 28 خیابان و پارک خیابان تعادل شدید حرکت می کند با یک پیام از اسم آن بریتانیا در جنگ جهانی دوم رهبر وینستون چرچیل: “اگر شما در حال رفتن را از طریق جهنم رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de