کروناویروس در نیویورک: شهر کمتر از 400 رایگان تخت های مراقبت ويژه

بزرگ اپل شدید تلاش برای ساخت واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های شهرستان در حال تلاش برای نگه دارید تا با موج از موارد از coronavirus همه گیر از این پست یاد کرده است.

شهر نیویورک 2,449 تخت ICU شد 84 درصد کامل در دوشنبه ترک 392 تخت باز برای نیویورکی بدحال با COVID-19 یا هر بیماری دیگر با توجه به برگه به دست آمده از وزارت بهداشت.

دوشنبه تعداد توسط مقامات دولتی را شامل نمی شود USNS راحتی کشتی بیمارستانی یا اورژانس بیمارستان در Javits مرکز کنوانسیون زیرا نه مرکز پذیرش بیماران در آن زمان.

شهردار de Blasio بارها ادعا شهرستان, دولت فدرال و مقامات به سرعت تبدیل این شهر سنتی تخت بیمارستان به بخش مراقبت های ویژه است اما بارها و بارها حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات برای حمایت از این ادعا است.

این برگه از دولت DOH ارائه اولین عددی ارزیابی که پیشرفت نشان شهرستان موفق به اضافه کردن 1,000 جدید تخت های مراقبت ويژه پس از وقوع.

فقط وجود دارد 1,442 تخت ICU در سراسر پنج بخش نیویورک قبل از همه گیر رخ داد با توجه به دولت DOH اطلاعات منتشر شده در ماه ژانویه است.

Hizzoner گفت: مبارزه با کروناویروس ممکن است نیاز به تبدیل همه شهر نیویورک 20,000 تخت بیمارستان به بخش مراقبت های ويژه.

“ما پروژه ای است که به طور بالقوه تمام کسانی که تخت همه 20,000 باید تبدیل به تخت های مراقبت ويژه به تمرکز بر روی COVID-19 بيمار که واقعا بیمار” د Blasio گفت: ان بی سی “امروز” نشان صبح روز سه شنبه.

نیویورک مراقبت های ویژه واحد مرکزی میدان جنگ در مبارزه برای نجات زندگی از COVID-19.

در حالی که مقامات می گویند که 80 درصد از موارد منجر به علائم خفیف این مصیبت دلخراش برای کمتر خوش شانس — به خصوص افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن و یا دیگر بیماری های زمینه ای مانند بیماری های ریوی.

باطل coronavirus می تواند بدون علامت باقی می ماند برای روز قبل از آن حملات سیستم تنفسی بیماران در نهایت بسیاری از ترک وابسته به دستگاه تهویه مصنوعی به عنوان آنها مبارزه برای زنده ماندن.

کسانی که در نهایت بهبود می یابند اغلب مجبور به صرف هفته در بخش مراقبت های به مراتب طولانی تر از معمول سه یا چهار روز اقامت قرار دادن فشار اضافی در بیمارستان جان گذشته برای پیدا کردن تخت اضافی.

شهرستان سالن ادعا کرد که دولت ارقام “نادرست” اما اعتراف خود تعداد نشان داد که 80 درصد از تخت های مراقبت ويژه پر شد و ادامه داد: حاضر به ارائه هر یک از زمینه آمار مانند آن شمارش از مراقبت های ويژه در سراسر رقم نیویورک.

“به عنوان شهردار گفت: بارها و بارها این شماره مایع است و موضوع را به تغییر” گفت: سخنگوی اوری کوهن. “ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای تبدیل تخت به تعداد تخت در هر کجا که ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>