کروناویروس در نیویورک: Cuomo خواستار Javits Center بیمارستان ها به عنوان موارد آمار 15,168

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز یکشنبه خواسته سازمان مدیریت اضطراری فدرال به راه اندازی چهار اورژانس بیمارستان ها در داخل منهتن در Javits Center برای کمک به مبارزه با کروناویروس به عنوان تعدادی از دولت موارد رز به 15,168 با 9,045 در پنج بخش نیویورک.

“این است که به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ” کومو گفت: از دولت فدرال کمک تلاش های به طور کلی در طول یک آلبانی کنفرانس مطبوعاتی. “[اگر] ما این امکانات تا ما منابع ما را نجات.

“اگر ما نمی خواهیم از دست دادن زندگی است. … است که این واقعیت ساده این ماده” او در ادامه اضافه کرد. “از نقطه نظر من ساخت و ساز می تواند شروع فردا.”

این ایالت کشته شدگان در حال حاضر در 374.

کومو به طور رسمی سبز روشن تبدیل امکانات در سطح ایالت به بیمارستان ها به عنوان تعدادی از موارد مشخصی, تهدید به فشار موجود بیمارستان به آستانه.

“ما 53,000 تخت بیمارستان موجود گفت:” کومو. “در حال حاضر این منحنی نشان می دهد ما می تواند نیاز 110,000 تخت بیمارستان. و این است که یک مشکل آشکار.”

کومو به نام برای FEMA به راه اندازی چهار, 250 تخت بیمارستان در داخل Javits Center.

همراه با اضافه کردن تخت FEMA بیمارستان ها باید جوشیدن از آینده خود فدرال کارکنان و ذخیره کردن از بحرانی منابع کومو گفت.

کومو نیز موظف است که نیویورک بیمارستان برای پیدا کردن یک راه برای افزایش ظرفیت های خود را حداقل 50 درصد با هدف نهایی از 100 درصد افزایش یافته است.

در همین حال دولت امن ذخیره کردن از دادگاه مواد مخدر است که نشان داده اند نتایج امیدوار کننده ای در برابر سرایت, با آزمایش های مجموعه ای برای شروع روز سه شنبه.

که شامل 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین, 10,000 دوز Zithromax و 750,000 دوز کلروکين.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de