کروناویروس در نیویورک: Cuomo دفاع نیاز برای 30K هواکش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آن پر از شکوفه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در دفاع از دولت درخواست 30,000 بیشتر هواکش برای نجات coronavirus بیماران یک روز پس از رئیس جمهور تهمت عنوان آن نیاز دارید.

“تمام پیش بینی ها می گویند شما می تواند یک apex نیاز 140,000 تخت و حدود 40 ، 000 طرفداران” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در منهتن در Javits Center. دولت پیش بینی آمده از ویل کرنل پزشکی CDC و شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت.

Cuomo بدون ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام افزود: “من نمی باید یک توپ کریستال. همه حق نظر خود را, اما من نمی کار در اینجا در نظر است. من کار بر روی حقایق و داده ها و اعداد و بینی.”

“من امیدوارم که برخی طبیعی و آب و هوا تغییر اتفاق می افتد یک شبه و کشته شدن این ویروس در سطح جهان است. این چیزی است که من امیدوارم که من امیدوارم که من احساسات که افکار من. اعداد می گویند شما ممکن است نیاز 30,000,” کومو گفت.

در فاکس نیوز’ “Hannity” پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به.”

کومو نیز به ضرب گلوله انتقاد توسط دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده در مورد نیویورک با استفاده از هواکش آنها در حال حاضر.

“کسی گفت: یکی از اخبار تلویزیون را نشان می دهد هواکش که نیویورک مورد نیاز نیست حتی در حال مستقر شده اند — آنها را در یک مخزن,” کومو گفت: paraphrasing Birx نظرات بدون نام بردن از او.

“بله آنها در یک مخزن چرا که جایی که آنها قرار است به این دلیل که ما به آنها نیاز ندارد و در عین حال. ما باید آنها را برای apex. راس اینجا نیست بنابراین ما در حال جمع آوری آنها را در ذخایر تا زمانی که ما نیاز به آنها وجود دارد خواهد بود” کومو گفت.

زودتر او پیش بینی apex و یا اوج دولت coronavirus موارد می تواند آمده در 21 روز.

“ما به آنها نیاز ندارد چرا که ما نه در ظرفیت امروز” کومو گفت.

زودتر جمعه, شهردار, بیل د Blasio نیز تحت فشار قرار دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

“زمانی که رئیس جمهور گفت: دولت از نیویورک نیازی 30,000 هواکش با تمام احترامی که او به دنبال نه در حقایق از فصل رشد از این بحران است. و یک ونتیلاتور, جورج, به معنی کسی که زندگی می کند و یا می میرد. آن را به عنوان ساده به عنوان که” de Blasio ABC گفت “صبح به خیر آمریکا” میزبان جورج Stephanopoulos.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>