تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus در ایالت نیویورک رفته است تا حدود 25 Gov. اندرو کومو گفت: — یک روز پس از کل بود در 142.

مقامات هنوز هم در حال کار برای تعیین دقیق تعداد موارد جدید فرماندار گفت: در سی ان ان.

کومو همچنین در مورد پورت اقتدار رئیس ریک پنبه است که با آلوده بالقوه مرگبار اشکال.

تماس با پنبه یک “بزرگ” کومو گفت: پنبه انجام شد “فوق العاده شغل” و تا به حال زمان زیادی را صرف در فرودگاه JFK در هنگام پرواز بودند پس از رسیدن به “زمین صفر از شیوع کروناویروس.”

“او دست مرد. ما باید دست دولت بود و او در آنجا خود را. و او در معرض حدس ما این است که در آن وضعیت است. اما از آن است که حاکی از حمل و نقل عمومی و یا هر چیز دیگری” کومو گفت.

پرسید که آیا مردم باید دور ماندن از فرودگاه فرماندار گفت که پنبه “بود که در فرودگاه در ابتدا زمانی که مردم به آینده را که آلوده بودند از کشورها در سراسر جهان است.

“ما حتی نمی دانند که آلوده شده بود و کسی نبود آلوده. به طور کلی — اجازه دهید به یاد داشته باشید خط پایین در اینجا — جمعیت های آسیب پذیر باید در نظر گرفتن احتیاط,” او گفت:.

“ما باید این ترس توده mass hysteria. این جمعیت آسیب پذیر ارشد شهروندان بله فکر می کنم دو بار قبل از وارد شدن در هواپیما” او ادامه داد. “مردم با شرایط موجود از قبل بله فکر می کنم دو بار قبل از رفتن به یک گردهمایی بزرگ.

“یک فرد با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن, بله, فکر می کنم دو بار قبل از وارد شدن در یک پرواز به جمع آوری حمل و نقل عمومی و…. این افراد بله کلی جمعیت ندارد.”

فرماندار گفت: دو راه وجود دارد برای جلوگیری از گسترش ویروس: عظیم قرنطینه مستندات مانند چین و ایتالیا و عظیم تست تلاش برای پیدا کردن که آلوده است و سپس آنها را منزوی.

“کشور ما را ندارد همان ظرفیت برای انجام عظیم تست که کشورهای دیگر انجام داد. چین و کره جنوبی و آنها تست مانند 10 ، 000 نفر در هر روز است.”

“ما می گویند ما دولت فدرال ‘شما باید برای افزایش تست ظرفیت به طور چشمگیری سریع تر از ما در حال حاضر افزایش تست ظرفیت,” او اضافه شده است.

کومو نیز خواسته شده بود در مورد اینکه آیا اپل بزرگ — که در آن پنج مورد جدید به ارمغان آورده اند تعداد کل آلوده به 25 — باید لغو آن روز سنت پاتریک رژه به عنوان بوستون انجام داده است.

“که یکی از چیزهایی که ما به دنبال در. و نگاه در نیویورک, ما همچنین یک خوشه در شهرستان Westchester است که در خارج از شهر نیویورک است که بسیار شدید خوشه,” او گفت:.

“بنابراین ما در حال گرفتن بیشتر چشمگیر اقدامات که در خوشه. شما کالیبره کردن پاسخ خود را به زمان و حقایق و شرایطی که در آن محل که در آن زمان. پس از رژه و…. ما نگاه کنید که به صورت روزانه.”

فرماندار اضافه شده است که تعداد کسانی که آلوده ادامه خواهد داد به افزایش است.

“ما در حال آزمایش مردم به اندازه کافی به دانستن که در آن است. بیشتر ما تست بیشتر مثبت شما در حال رفتن به پیدا کردن. مردم فکر می کنم, ” اوه, خدای من, آن است که رفتن. بدون آن که قرار بود تا به هر حال. شما فقط باید تست حالا که تایید آنچه که در جریان بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی