کروناویروس در نیویورک: د Blasio, اعلام قوانین سختگیرانه تر در مجامع عمومی

شهردار بیل د Blasio روز یکشنبه اعلام کرد دستورالعمل سختگیرانه تر در مجامع عمومی در این صورت از رشد بیماری همه گیر کوروناویروس در سیب بزرگ — و باید پلیس اجرای اقدامات است.

“هنگامی که ما می گویند شما می توانید برای برخی از ورزش ما نمی گوییم شما می توانید معطل” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نمی گوییم شما می توانید بعد از آن. ما در حال گفت برو یک مقدار حداقل از ورزش و برگشت داخل خانه.”

“ما خواهد بود اما با اجرای این درک برای چالش هایی که مردم رو برای چه جدید در این است که” شهردار اضافه شده است. “ما در حال رفتن به اژدهایی. ما قصد داریم به مردم یک فرصت برای دریافت استفاده می شود به این, اما من به شما تضمین می کنند: ما در اجرای این واقعیت جدید است.”

د Blasio اعلام کرد تنها چند ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با صدور یک چالش به شهرستان به آمده تا با یک برنامه برای نگه داشتن جمعیت زیادی از تجمع در پارک های شهر در پی یک ایالت مستند می رود که به اثر در 8 بعد از ظهر یکشنبه.

کومو داد د Blasio و شورای شهر سخنران Corey Johnson 24 ساعت به آمده تا با یک طرح.

د Blasio گفت: او می خواهم که یک برنامه نوشته شده و در محل اجرای حکم در روز دوشنبه.

“این کاملا طبیعی است و انسان به می خواهید به خارج و دریافت یک کمی از ورزش” شهردار گفت. “اما من به شما یادآوری می کنند که قابل تامل است همه چیز در مورد اجتماعی فاصله. این است همه چیز در مورد حفاظت از خودمان و خانواده ما و هر یک از دیگر.”

د Blasio گفت که اجرای اندازه گیری “از طریق آموزش و پرورش از طریق هشدارهای” و خواست نیویورکی به حد وقت خود را در خارج از منزل و شماره از مردم آنها را قطع ،

او گفت: آن را “کاملا در حالی که” قبل از ساکنان می توانید آمار این پارک به بازی بازی های تیم های ورزشی و یا cookouts.

“همه که از بین رفته است در حال حاضر” د Blasio گفت. “آن را برای همیشه رفته. آن را رفته است و قطعا برای هفته احتمالا برای ماه می باشد. در برخی از نقطه ما قادر خواهید بود برای از سرگیری یک زندگی عادی تر.”

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: افسران او خواهد بود “بیشتر و بیشتر درگیر در این” برای اجرای دستورالعمل جدید.

“این رفتن به سرگرم کننده آن را آسان نخواهد بود” شیا گفت. “اما آن را نیز نمی تواند برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>