کروناویروس در نیویورک: De Blasio پشت مدرسه برنامه ریزی شده لغو رخصتی بهار

شهردار de Blasio روز پنجشنبه گفت که دولت او در حال همکاری با دولت به آهن از برنامه به انصراف از رخصتی بهار برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus و همچنان فاصله دوره های یادگیری با دانش آموزان است.

“به طور سنتی مردم فکر می کنم از شکستن بهار سنتی در شرایط اما حدس بزنید چه ؟ وجود دارد هیچ استراحت در این نقطه” Hizzoner به خبرنگاران گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود دارد هیچ تعطیلات. وجود دارد هیچ جایی برای سفر. بچه های ما در حال درخواست برای اقامت در داخل خانه به جز کمی از ورزش هر روز. آن را یک کل جدید پویا به طوری که بیشتر افراد در مورد آن فکر — هر دو در شهر و در سطح دولت — آنها متوجه شدم که معنی ندارد دیگر.”

د Blasio, اما, اشاره, معلمان و دانش آموزان می تواند آینده پنج شنبه و جمعه — مارس 9-10 — برای اولین بار دو روز از تعطیلات عید فصح یهودیان که همزمان با این مسیحی, مقدس پنج شنبه و جمعه خوب است که قبل از عید پاک است.

رخصتی بهار که از پنج شنبه شب بود و هنوز هم ذکر شده در وزارت آموزش و پرورش وب سایت به عنوان برنامه ریزی شده بود از مارس 9-17.

اما مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا گفت که او انتظار می رود در این سایت به روز می شود هنگامی که یک توافق است که کار کردن با ایالات فدراسیون معلمان است. به UFT رئیس جمهور مایکل Mulgrew, پشتیبانی از نداشتن رخصتی بهار این سال است.

“همه پیش بینی ها این است که این ویروس را با ضربه اوج آن در زمان رخصتی بهار” صدراعظم اضافه شده است. “در حالی که ما می خواهیم خوشبین باشیم ما نیز باید بسیار ریشه در آنچه که ما انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de