کروناویروس در نیویورک: De Blasio دفاع نگه داشتن مدارس باز در میان همه گیر

در حالی که ارائه تسلیت برای اولین شهر نیویورک مرگ ناشی از کوروناویروس شهردار, بیل د Blasio همچنین با استفاده از یک تلویزیون ظاهر صبح روز شنبه برای دفاع از خود امتناع به تعطیل کردن مدارس برای جلوگیری از گسترش ویروس و انتقاد فدرال پاسخ به همه گیر.

د Blasio به نام مرگ از 82 سال از COVID-19 “غم انگیز” و گفت که او آموخته است که او مرده بود درست قبل از ظاهر شدن در “AM ” شادی” در MSNBC. او گفت: پرونده او شده بود در رادار خود را.

او نگفت که در بیمارستان و یا قصبه اما شورای شهر سخنران Corey Johnson بعد از توییتی که زن در منهتن درگذشت.

د Blasio به شدت به انتقاد از دولت فدرال برای آن آهسته پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی. فراتر از این نیز به اطلاع عموم تاخیر گرفتن تست کیت به شهرها و ایالات متحده او گفت: منابع مانند هواکش و ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی هستند نه جریان به جایی که آنها مورد نیاز است.

او به اصطلاح “ملی شدن کارخانه ها است که می تواند تولید تجهیزات پزشکی نیاز داریم.”

“ما در زمان جنگ سناریو با یک Mar-a-لاگو نگرش در حال استفاده توسط دولت فدرال” د Blasio گفت: میزبان شادی نی. “آن را پس پشت گذاشته!”

پرسید: اگر در این شهرستان می تواند شروع به خرید آزمون از سازمان بهداشت جهانی که دولت فدرال رد د Blasio گفت: “اگر این حقوقی با توجه به قانون فدرال و ما میتوانیم این کار را خواهیم کرد.”

شهردار باقی ماند و مصمم در مورد نگه داشتن مدارس باز با وجود سنگین انتقاد و ياوه حضور و غیاب. “ما نگران یک اثر آبشاری اگر ما نزدیک به مدارس,” او گفت:. اگر مدارس نزدیک مترو و حتی مهمتر از بیمارستان ها می تواند منفی نهفته به دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران و حمل و نقل کارگران را مجبور به ماندن در خانه با بچه های خود را.

او همچنین اشاره کرد که صدها نفر از هزاران نفر از نوجوانان خواهد بود بدون نظارت چپ در طول روز اگر مدارس بسته و اضافه کرد که بعید است همه 1 میلیون دانش آموز در این شهرستان در سیستم خواهد “اقامت در اتاق خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>