کروناویروس در نیویورک: De Blasio می گوید احتمال دارد که دانش آموزان نمی بازگشت این مدرسه سال

دانش آموزان احتمالا نمی خواهد بازگشت به کلاس های درس این مدرسه سال در همه به دلیل شیوع کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

“در حال حاضر حتی اگر مارس 20 هدف ما این است که برای بازگشایی, من می توانم آن را ببینید” د Blasio گفت: در PIX11 اخبار صبح دوشنبه.

“ما در حال رفتن به آن قضاوت همانطور که ما نزدیکتر است اما در این مسیر ما در حال حاضر من می توانم آن را ببینید.

“من متاسفانه بر این باورند که احتمال ما در حال حاضر این است که ما از دست دادن کل سال تحصیلی که واقعا واقعا عمیقا مایه تاسف است,” او گفت:.

د Blasio در نهایت بسته در این شهر مدارس در 15 مارس پس از یک رشد کر از پدر و مادر و معلمان به نام برای اندازه گیری.

از راه دور یادگیری برای سیستم 1.1 میلیون دانش آموز شنبه شروع می شود اما آموزش و پرورش مقامات هنوز در حال تقلا برای دریافت لپ تاپ و اتصال به اینترنت به صدها نفر از هزاران نفر از بچه ها که اصلا فن آوری است.

“آن را نمی خواهد به خوبی به عنوان بچه ها بودن در یک ساختمان مدرسه و نه حتی نزدیک” د Blasio بستری در 1010 برنده دوشنبه صبح.

او گفت که او کار می کند برای کمک به سالمندان دریافت دیپلم خود را.

“ما به خصوص رفتن به تمرکز بر روی مدرسه ما سالمندان را به مطمئن شوید که اگر آنها می توانند فارغ التحصیل در زمان ما واقعا می خواهید به کمک به آنها را انجام دهد که” de Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>