کروناویروس در نیویورک: سازمان حفاظت محیط زیست دستورات غیر ضروری کارکنان به محل کار از خانه

مدارس شهرستان صدراعظم ریچارد کررنزا شروع به کار از خانه جمعه — و در نهایت دستور داد همه “غیر ضروری” وزارت آموزش و پرورش مدیران بیش از آخر هفته به دنبال کت و شلوار به دلیل coronavirus پست یاد کرده است.

مدارس, رئیس, صدور حکم برای کارکنان در سازمان حفاظت محیط زیست را به مراکز عصبی — بخش Tweed دادگاه ستاد در پایین منهتن و یک مرکز شهر بروکلین ساختمان در خیابان دادگاه — در یک e-mail شنبه شب.

حرکت در آمد کمتر از یک هفته پس از کررنزا لغو کلاس برای این شهر 1.1 میلیون عمومی-بچه های مدرسه در میان مرگبار گیر اگر چه معلمان هنوز هم نیاز به رفتن برای چند روز برای آماده سازی منطقه حرکت به آموزش آنلاین حداقل برای ماه آینده.

“این در مورد زمان” یک Tweed کارمند گفت: از کررنزا اقامت-در-خانه بخشنامه به اکثر کارکنان. “هیچ کس خوشحال شده آمده است در اینجا.

“مردم freaked و احساس عمومی این است که کل این جدول زمانی باید منتقل شده اند تا بسیار سریعتر.”

کررنزا شروع به کار دور از پشم ونخ راه راه در هفته گذشته و ادامه خواهد داد تا از راه دور هدایت سازمان حفاظت محیط زیست را در اجرای دانشجويان “آموزش از راه دور” و منطقه “غنی سازی” مراکز مهد کودک برای بچه ها از بهداشت و درمان کارگران با توجه به هرزه.

معلمان و دیگر کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست را متهم به هر دو کررنزا و شهردار, بیل د Blasio از قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا به COVID-19 مواجهه با عدم شاتر مدارس با موارد موجود و به تأخیر انداختن یک systemwide shutdown.

دادگاه خیابانی, تسهیلات تا به حال یک مورد تایید شده از کروناویروس که به کشته شدن دست کم 63 نفر تا به امروز در این شهرستان است.

کررنزا e-mail گفت: بخشنامه جدید کمک خواهد کرد به سرعت rampaging سرایت میان کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست.

“همانطور که می دانید تنها موثر ترین سلاح در مبارزه با گسترش COVID-19 تمرین های اجتماعی فاصله است که بهترین های انجام شده توسط کار از خانه” کررنزا نوشت. “سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر شروع به پیاده سازی تغییرات در این منطقه و در حال حاضر ما باید رفتن دورتر.”

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی میراندا Barbot گفت: تعداد محدودی از کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست ادامه خواهد داد به گزارش به دو امکانات آنها به عنوان در نظر گرفته “ضروری” برای عملیات اساسی.

Barbot گفت کررنزا آخر هفته سفارش صادر شد در همراهی با رژیم صهیونیستی است. کومو را دیکته می کند که همه غیر ضروری کارگران کار از خانه در میان همه گیر.

“ما همواره به دنبال دولتی راهنمایی در فرد کاهش نیروی کار آغاز هفته گذشته و در حال حرکت به 100 درصد شروع فردا” Barbot گفت. “ما بسیار سپاسگزار هستیم به نیروی کار که ادامه خواهد داد به نشان می دهد تا در فرد و از راه دور برای دانش آموزان ما از جمله معلمان که به اتمام کار ضروری در ساختمان های خود را در هفته گذشته به موفقیت آموزش از راه دور و یادگیری است.”

از راه دور یادگیری برای دانش آموزان تنظیم شده است شروع به دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>