کروناویروس در نیویورک: جریمه ممکن است برای اجتماعی فاصله متخلفان de Blasio می گوید

شهردار بیل د Blasio هشدار داد نیویورکی ممکن است به زودی به صورت جریمه برای نقض اجتماعی فاصله قوانین به معنای کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“هدف در حال حاضر این است که سعی کنید برای گرفتن مردم را به درک چگونه جدی این است و آنها را نشان می دهد سازگار اجرای” Hizzoner گفت WNYC جمعه که قرار دادن دندان جدید در سلامت رسمی راهنمایی که مردم باقی می ماند شش فوت از هم جدا عمومی برای مهار این بیماری است.

“گام بعدی خواهد بود تا حول و حوش آورد و مجازات را به بازی اگر ما مجبور به انجام این کار و که ممکن است روز دور اگر ما نمی بینیم مردم آن را اداره کند بهتر” شهردار گفت.

چند جزئیات مانند اندازه خوب بودند بلافاصله در دسترس است.

بروکلین عضو شورای جاستین Brannan تحسین هشدار.

“هیچ کس می خواهد آن را برای آمدن به این اما مردم هنوز هم نیست این چیزی که به طور جدی” Brannan گفت: پست.

“مردمی خواسته شد دو هفته برای تنظیم خود و ما و پارک ها و زمین های بازی و پیاده رو هنوز هم بیش از حد شلوغ است. این قطعا یک اقدام شدید اما اگر مردم نیست هوشمند بودن در این مورد اقدامات جدی لازم خواهد بود,” Brannan گفت.

برخی از نیویورک را مسخره قوانین توسط ادامه به جمعیت شهرستان و پارک ها و دادگاه های بسکتبال, مواد غذایی و دیگر نقاط است.

“همه رو به تشدید تلاش های خود را به نگه داشتن که فاصله” د Blasio, گفت:, و اضافه کرد که اکثر مردم در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

“هنجار است مردم در مصرف این بسیار جدی است.”

د Blasio نمی خواهید به پارک و یا نوار ورزش.

من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه می گویند به 8.6 میلیون نفر شما نمی توانید هر ورزش به مدت دو ماه ما رو به فکر سلامت مردم به طور کلی,” او گفت: ارجاع زودتر پیش بینی است که این شهر خواهد بود در مستند از طریق ممکن است.

شهردار تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به زمین بازی شنبه شب.

در نهایت de Blasio خطاب انتقاد که یک خلبان طرح به بستن خیابان های شهر به ترافیک بنابراین پیاده می تواند فضای بیشتری به پرسه زدن بیش از حد محدود است. اولیه طرح شامل فقط کوتاه چهار دالان در چهار نفر از پنج بخش نیویورک.

“اگر آن را به خوبی کار می کند ما می توانید با اضافه کردن به آن است اما آنچه که ما می خواهم نفرت را به دیدن است که ما فکر می کنم ما در حال حل یک مشکل است و ما با ایجاد یک نام تجاری جدید مشکل از یک محل برای افرادی که به اویختن” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>