کروناویروس در نیویورک: بچه ها نقل مکان از ملکه بیمارستان به عنوان موارد افزایش

کودکان تحت درمان در یک بیمارستان در کوئینز در حال نقل مکان به اتاق را برای افزایش تعداد coronavirus بیماران در وضعیت بحرانی این پست یاد کرده است.

شدید اقدامات در حال انجام در نیویورک-پروتستان ملکه در فلاشینگ دکتر لورا Forese بیمارستان شبکه معاون اجرایی رئیس جمهور و COO نشان داد صبح روز چهارشنبه در یک ویدیو کارکنان جلسه.

Forese گفت: بچه ها در حال نقل مکان کرد تا به بیمارستان می تواند به گسترش مراقبت های ويژه برای درمان به شدت بیماری کروناویروس بیماران مبتلا به گفته یک منبع آشنا با جلسه.

این NewYork-پروتستان شبکه در حال حاضر درمان از 1000 بيمار مبتلا به این بیماری کشنده — 20 درصد از آنها نیاز به ICU تخت Forese گفت.

NewYork-پروتستان ملکه است “قسمت سوم” — یا مراقبت های تخصصی — بیمارستان با 535 تخت با توجه به وب سایت خود را.

همچنین در طی چهار جلسه Forese گفت: پزشکان در نیویورک-پروتستان/کلمبیایی مرکز پزشکی دانشگاه در منهتن بالا بود که چگونه با خیال راحت به قلاب های متعدد بیماران به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

Forese گفت: روند پیچیده بود اما که آن را به اشتراک گذاشته خواهد شد با رقیب بیمارستان.

این پست قبلا نشان داد که آزمایش در روش بودند در جریان است.

شهردار بیل د Blasio بارها هشدار داده است که بیمارستان های شهرستان رو به رو شد انتقاد از کمبود هواکش و گفت: دولت فدرال شد ارسال 4,000 واحد به نیویورک در عرض 48 ساعت — با نصف اختصاص داده شده برای اپل بزرگ است.

که حمل و نقل است که در علاوه بر این به 400 هواکش که رئیس جمهور تهمت و گفت: او به این شهر در روز سه شنبه.

“من می خواهم برای تشکر از دولت برای چه شروع به اتفاق می افتد, اما من نیاز دارم هر کس در واشنگتن به درک که آن را فقط ما را به هفته اول مارس حتی با این عرضه جدید,” Hizzoner گفت.

“این چیزی است که به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به تواند تفاوت بین مرگ و زندگی هزاران نفر بر هزار نفر از نیروهای جدید است.”

NewYork-پروتستان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>