MTA رییس روز دوشنبه اصرار جرم حمل و نقل امن به سوار شدن در میان شیوع کروناویروس — سپس توصیه نیویورکی برای جلوگیری از مترو به طوری که آنها نمی شوند.

“من می خواهم برای اطمینان از این که مترو باقی می ماند امن” پت Foye گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در MTA ستاد.

دقیقه بعد او گفت: “اگر شما می توانید در اطراف بدون سوار مترو آن را انجام دهد.”

نظرات تکرار مشاوره از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار de Blasio که باید گفت: مسافران باید از مصرف شلوغ قطار و به دنبال دیگر گزینه های حمل و نقل اگر در دسترس است.

“پیام این است که اگر جایگزین وجود دارد به مترو که… فراموش که” Foye گفت: پیشنهاد جایگزین مانند راه دور, دوچرخه سواری, پیاده روی و یا در نظر گرفتن حمل و نقل در کمتر شلوغ زمان از روز است.

رسمی مشاوره زنگ زد توخالی برای بسیاری از مسافران دوشنبه گفت که آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به قطار.

“من زنده تمام راه را در برانکس. من می توانم دوچرخه تمام راه را به پایین در اینجا به کار بیایند” گفت: ملیسا Sweeney, 40, بود که در راه خود را به خانه از یک فرفره در نزدیکی شهرستان سالن.

“شهردار ندارد به قطار اما هر کس برای رسیدن به محل کار مهم نیست که چه” سعید امانی Adalasha, 24. “این نوع از f—d تا که او را در انتظار همه ما برای جلوگیری از زندگی ما است. همه ما نیاز به پول است.”

“شما می خواهید به دقت و توجه و همه چیز اما راستش من فقیر هستم, بنابراین من نیاز به کار,” او اضافه شده است.

دیگران بودند ئی اعتنا نمیکند.

“همه ما عاشق مرگ ، من میخوام بمیرم شما gonne می میرند. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به می میرند” گفت: یکی از 63 سال, پیر مرد بروکلین داد که نام خود را به عنوان جو.

MTA Chairman Pat Foye
MTA رئیس پت Foyeرابرت میلر

صحبت با خبرنگاران در دوشنبه Foye همچنین گفت: MTA تا به حال در ادامه به دیدار هدف خود را از تمیز کردن قطار ها و اتوبوس ها هر 72 ساعت و متداول در ایستگاه سطوح در هر روز است.

او گفت: اضافه شدن هزینه های تمیز کردن — به علاوه انتظار می رود اما هنوز تایید نشده و رها کردن در ridership — می تواند صدمه دیده است MTA خط پایین.

“MTA و سازمان خود را متحمل خواهد شد مقدار قابل توجهی از هزینه های این تلاش” Foye گفت.

“اولویت اول ما این است که بهداشت عمومی. که بدان معنی است که اگر کمتر از ازدحام که در کوتاه مدت است یک چیز خوب به دلیل آن را کاهش می دهد خطر ابتلا به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im