کروناویروس در نیویورک: نیو راشل مدارس, رئیس, داد, دانش آموزان, لپ تاپ, قبل از تست مثبت

جدید راشل مدارس سرپرست که تست مثبت برای COVID-19 توزیع لپ تاپ برای دانش آموزان در مدت کوتاهی قبل از او شروع به احساس بد, او گفت:.

لورا Feijoo گفت که او در بازدید از سه مدرسه و توزیع Chromebooks در مارس 11. که او نیز روز او تصمیم گرفت به نیو راشل مدارس پس از مقاومت در برابر این حرکت با وجود coronavirus بیماری همه گیر در شهرستان Westchester شهرستان.

“من بیرون رفتن و دست لپ تاپ به دانش آموزان در چهارشنبه اما من نمی توسعه علائم تا زمانی که روز پنج شنبه” Feijoo گفت: در ضبط کنفرانس خبری از خانه اش.

“من به هر کسی, اما من نمی دانم اگر من شش تا 10 فوت دور از هر فرد راه آن را در حال حاضر توصیه می شود.”

ده ها تن از دانشجویان و کارکنان که در تماس با Feijoo که بعد همراه با مسئولان شهرستان داشته اند به خود قرنطینه از مارس 12 مارس 26. تنها کسانی که دچار علائم تست خواهد شد.

Feijoo گفت که او تجربه کرده و لرز و بدن و مفاصل و درد چشم, درد دوره ای سرفه و برخی از تنگی نفس.

“من فکر می کنم من علائم شده اند خیلی خفیف,” او گفت:, و اضافه کرد که او توسط تشخیص شنبه چرا که او نمی باید یک تب.

دو نیو راشل کارکنان و دانش آموز در مدارس آزمایش مثبت برای COVID-19 به زودی پس از مدارس بسته شده است.

جدید راشل نیویورک coronavirus مرکز ترسیم یک زن 50 ساله در منهتن وکیل است که با حضور در مراسم تشییع جنازه نوار حکم کتاب مقدس و مذهبی خدمات در شهر است. گسترش سریع COVID-19 درخواست رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به موسسه مایل شعاع کروناویروس “مهار” منطقه اطراف خانواده کنیسه.

Feijoo بود که استخدام در نیو راشل در ماه ژوئن گذشته هم زده اختلاف زمانی که ساکنان آموخته او یکی از سه زن که شکایت نیویورک مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا در ماه ژوئن گذشته. Feijoo ادعا کرد او بود محروم از مسئولیت ها و تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته چرا که او سفید است. هیئت مدیره مدرسه حاضر خواسته است که به او اجازه رفتن. او شروع به کار در ماه نوامبر. NYC کت و شلوار در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>