کروناویروس در نیویورک: نیویورک شهرستان bodegas باز باقی خواهد ماند در طول خاموش کردن

اپل بزرگ bodegas نمی توان مصرف یک روز بیمار.

شهر نیویورک 16,000 bodegas باز خواهد ماند و به ارائه خدمات ضروری پس از استراحت در نیویورک تعطیل جمعه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به Bodega و انجمن کسب و کار کوچک از نیویورک است.

هر bodega به طور متوسط شش کارکنان فرانسیسکو Marte گروه موسس در بیانیه ای گفت.

“ما کار خواهد کرد برای جامعه ما است. مشتریان ما به ما نیاز دارند. فرماندار نیویورک به ما نیاز دارد. ما می خواهیم به خدمت” او گفت:.

Marte توصیه bodega صاحبان به مطمئن شوید که مشتریان عمل اجتماعی فاصله گرفت و مغازه های ارائه تحویل.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت به نزدیک پنج شنبه شب در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

سوپر مارکت ها و داروخانه ها ، laundromats ایستگاه های گاز مشروب فروشگاه ها و رستوران ها — تنها کسانی که ارائه takeout و تحویل شده است و اعلام شده ضروری کسب و کار خواهد بود و مجاز به باز باقی می ماند.

“من می خواهم به قادر به گفتن به مردم نیویورک — من همه چیز را ما می تواند انجام” کومو به خبرنگاران گفت: در دولت و کنگره توضیح حرکت می کند. “و اگر همه چیز ما موجب صرفه جویی فقط یک بار زندگی من خوشحال خواهید بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>