کروناویروس در نیویورک: غیر انتفاعی ارائه رستوران $40K کمک به باز بماند

توقیف رستوران در شهر نیویورک در حال ارائه یک راه نجات است.

تجدید نظر در مواد غذایی محلی غیر انتفاعی آغاز خواهد شد ارائه eateries $40,000 کمک های مالی هر یک به باز بماند و تولید یارانه مواد غذایی است که می تواند خریداری شده توسط نیویورکی ها در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تمام رستوران ها و کافه ها بسته شده اند و از دوشنبه به عنوان بخشی از یک تلاش در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“این در واقع راه ما از عیب یابی آنچه مورد نیاز است از آشپزی یک نظر در حال حاضر” تجدید نظر مدیر اجرایی مگ Savage گفت: پست. “این است که بدون هیچ هزینه ای به هر کسی که به دنبال به ناهار خوردن. وجود دارد یک پیشنهاد کمک مالی از $5 اما اگر شما نمی توانید پرداخت آن شما در حال رفتن به دریافت یک وعده غذایی است.”

رستوران پاسخ برنامه به اندازه کافی پول نقد در دست به گسترش تا 30 رستوران در سیب بزرگ — و در نظر گرفتن برنامه های کاربردی از علاقه مند eateries از طریق یک نرم افزار آنلاین. آن را در حال حاضر سابقه بیش از 60 سوالات.

در علاوه بر این به تغذیه نیازمند Savage گفت که او معتقد است این برنامه به احتمال زیاد ذخیره 150 رستوران شغل.

در تانگ ماکارونی فروشگاه در شرق ایجاد کرد که همکاری با تجدید نظر در این هفته علاقه مند رهگذران می تواند به توقف در یک کاسه تند دن دن گوشت خوک زمین ragu با ترشی کلم بیش از برنج و رشته فرنگی — با یک گیاه خوار گزینه نیز موجود است. یک دیوار از جداول بنا شده است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

هدف این است که برای خدمت به 500 وعده غذا در روز.

“من واقعا امیدوار من می توانم نگه داشتن 20 تا 25 درصد از کارکنان” سیمون تانگ که تاسیس این فروشگاه در سال 2017 گفت: پست. “من می خواهم برای کمک به مردم تا آنجا که من می توانید به ادامه اشتغال است. که هدف شماره یک است. ما مردم نیاز به طبخ و خدمت به جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>