کروناویروس در نیویورک: مدارس دستور به ادامه آموزش از راه دور در بهار شکستن

دولتی و مدارس در شهر نیویورک و در سراسر کشور دستور داده شده است تا به لغو این برنامه ریزی مارس شکستن بهار و به جای ادامه به ارائه آموزش از راه دور به دانش آموزان در میان coronavirus همه گیر از این پست یاد کرده است.

دولت و وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک یادداشت ارسال شده به مدارس در شنبه, “منطقه باید همچنان به ارائه آموزش از راه دور برای دانش آموزان, وعده های غذایی برای دانش آموزان و مراقبت از کودک برای کارگران ضروری هر هفته بین 1 آوریل سال 2020 و 14 آوریل سال 2020 حتی اگر این منطقه برنامه ریزی شده است به شکستن بهار در آن زمان.”

در شهر نیویورک در مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان و معلمان قرار بود از مارس 9 تا 17. دولت نمی تواند بلافاصله پاسخ دهد که چرا این سه روز باقی مانده از شکستن نمی شد اختصاص در این یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط پست.

اما وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش گفت: مقامات scuttling بهار زنگ تفریح بود نه خود ایده است. آنها گفت: آنها صرفا مطابق با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را COVID-19 فرمان اجرایی به مربیان ادامه آموزش از راه دور در حالی که نگه داشتن فیزیکی ساختمان مدرسه تا حد زیادی خالی برای کمک به جلوگیری از شیوع ویروسی.

کومو حکم اجرایی گفت که مدارس نمی خواهد رنج می برند از دست دادن در مدرسه کمک برای عدم دیدار با 180 جلسه روز نیاز به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

اما فرماندار منظور نیز گفت: “مدارس باید همچنان برنامه ای برای جایگزین های آموزشی گزینه توزیع و در دسترس بودن غذا و مراقبت از کودکان با تاکید بر خدمت فرزندان ضروری کارگران و در ادامه برای اولین بار استفاده از تعطیلات و یا هر روز برف باقی مانده است.”

شهر وزارت آموزش و پرورش و ایالات فدراسیون معلمان تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

اما پدر و مادر در حال حاضر شروع دادخواست به مقامات نیروی به افتخار بهار زنگ تفریح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de