از Westchester وکیل مربوط به این منطقه شیوع کروناویروس شکسته است سکوت خود را در مورد خانواده بسیار شایع سلامت مصیبت — گفت که او پیش بینی “دوزخ” و بلافاصله شروع به پریدن کرد به اقدام برای جلوگیری از خرید اینترنتی.

Adina لوئیس Garbuz باز کرد تا روز جمعه در Facebook به توصیف لحظه ای که او یاد گرفته که او 50 ساله, شوهر, لارنس Garbuz بود که مبتلا به این عفونت مسری.

“هنگامی که من برای اولین بار اطلاع از نتیجه مثبت من و کل خانواده بلافاصله ارائه هر و همه اطلاعات را به بخش های مختلفی از سلامت خوبی به ساعت اندکی از شب به امید اجازه دادن به این همه توان موجود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای همه ما,” او نوشت: در Facebook post.

“همانطور که برای ما قانون شرکت لوئیس و Garbuz به عنوان به زودی به عنوان من ساخته شده بود آگاه از تشخیص من شخصا بلافاصله هر کس در شرکت ما و تمام شد و قرنطینه. همه کار کرده اند از راه دور بوده است. هیچ کس رفت و آمد به منهتن و هیچ کس خواهد بود تا زمانی که ما ترخیص کالا از گمرک, انجام,” او ادامه داد.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام که لارنس مثبت بود من بلافاصله به رسمیت شناخته شده وجود دارد رفتن به دوزخ همه در اطراف ما,” او اضافه شده است. “دیگر از ارائه آنچه که من می تواند برای جلوگیری از گسترش بیشتر از همه من و خانواده من در مورد مراقبت از این است که من شوهر/ پدر خود را بهتر کنید. ما توقیف ویندوز, خاموش کردن اینترنت و با هم در آنجا ماند قوی و ارواح خوب است.”

او و دو از زن و شوهر و فرزندان 14-ساله و 20 ساله نیز آزمایش مثبت برای این ویروس هر چند تنها لارنس همچنان در وضعیت بحرانی است. او گفت: خانواده متمرکز شده است سلامت خود را پس از او و فرزندان او را تجربه نکرده علائم شدید تر از یک “کمی سرفه.”

لارنس در حال حاضر در بخش مراقبت ويژه در نیویورک-پروتستان/کلمبیا مرکز پزشکی, او گفت:.

“همانطور که برای شوهر من در حالی که او هنوز هم همچنان در وضعیت بحرانی من و خانواده ام باقی می ماند بسیار امیدوار از بهبودی کامل” لوئیس Garbuz گفت. “او یک سر سخت فرد در تمام جنبه های زندگی خود را و من می دانم که او خواهد آمد از این قوی است.”

“او بسیار دلسوز زحمتکش کسی که به طور مداوم مراقبت برای مشتریان خود و کسانی که در اطراف او بیش از خود” لوئیس Garbuz گفت. “من فکر می کنم آن است از این که او اجرا کردن و مستعد ابتلا به بیماری او به دست آورد.”

لارنس مورد مرتبط شده است و تعدادی دیگر از افراد آلوده در نیو راشل جامعه که در آن کنیسه خود جوان اسرائیل از نیو راشل شده است به طور موقت بسته به عنوان دیگر عبادت و خاخام آزمایش مثبت است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز یکشنبه اعلام کرد که 82 نفر در شهرستان Westchester پس Garbuz مورد برای اولین بار شناسایی شده است.

او در ادامه گفت: “من فوق العاده خوش شانس است که فرزندان من در حالی که هنوز نسبتا جوان باید عقل را به می دانم که به نگه داشتن سر خود را روشن و تنها به تمرکز بر روی مهم سلامت پدر خود و کسانی که در اطراف ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de