کروناویروس در نیویورک: بیش از 300 پلیس NYPD تست مثبت

بیش از 300 پلیس باید آزمایش مثبت برای coronavirus — با بسیاری دیگر در انتظار نتایج آزمایش برای همه گیر COVID-19 به عنوان بیماری همچنان به گسترش از طریق NYPD گفته مقامات پنج شنبه.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: در FOX5 پنج شنبه صبح که 322 اعضای این گروه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 — 36 درصد افزایش در تایید coronavirus موارد از روز قبل — با بسیاری از آزمون ها هنوز هم برجسته است. تفکیک یونیفورم افسران و غیر نظامیان که باید این مشکلات ارائه شد.

“این جهش بسیار قابل توجهی است.” “آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که اگر شما نگاه کنید در […] جامعه گسترش این فرض است که بخش های زیادی از ساکنان شهر نیویورک و از اعضای نیروی کار در معرض شده اند.”

“ما آماده برای حوادث” شیا ادامه داد. “هر رویداد متفاوت است و این است که قطعا یک منحصر به فرد اما ما سابقه خوب و ما یک مقدار زیادی از تجربه در شرایط کار را از طریق بحران است.”

کمیسر همچنین با اشاره به تعداد پلیس در نظر گرفتن بیمار زمان بود که سه برابر نرخ طبیعی با بیش از 3,237 افسران از بیمار به عنوان چهارشنبه شب.

او با ارائه یک به روز رسانی شماره پنج شنبه صبح.

مدتی بیش از آخر هفته بخش راه اندازی خواهد شد یک نیروی عملیاتی در حدود 600 افسران که تابع اصلی جایگزین خواهد شد پلیس از بیمار شیا گفت: در یک ویدیو به اعضای NYPD ارسال شده به توییتر.

“این قراره تغییر روز به روز اما مستقیم و بی واسطه است که پر گشت پر شماره جوخه های که در آن است که مناسب,” او گفت:.

“ما همچنین backfilling شماره جوخه با کارآگاه اداره پرسنل به حفظ و روز به روز کار در حال اجرا,” او اضافه شده را تائید ارسال گزارش از دوشنبه.

آنها نیز ارسال شود پلیس در تکالیف جدید منحصر به فرد به کوروناویروس.

“ما همچنین قصد داریم برای گرفتن کارهایی است که ما قبل از این بیماری همه گیر رخ داد. ما میخوایم پوشش بیمارستان ما میخوایم پوشش خیابان ها هستند که بسته ما میخوایم پوشش پارک” شیا گفت.

“آماده شود باید لباس خود را آماده آماده برای انتخاب کنید تا شل برای مردان و زنان در کنار شما است که بیمار از آنجا که ما میخوایم شما نیاز به گام تا زمانی که آنها می آیند.”

شهردار بیل د Blasio گفت: جمعه شب که NYPD نمی نیاز به هر گونه کمک از خارج — به رغم بالا رفتن بیمار اعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>