کروناویروس در حال حاضر علت اصلی مرگ در امریکا

COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان — در حال حاضر شماره 1 علت مرگ در ایالات متحده است که در آن کشتار بیشتر مردم هر روز از بیماری قلبی یا سرطان, با توجه به گزارش.

جدید نمودار منتشر شده در این هفته توسط دکتر ماریا Danilychev سن دیگو مبتنی بر پزشک نشان داد این بیماری باعث 1,970 مرگ و میر در سراسر کشور در روز, با توجه به انتخاب.

در ضمن این نمودار نشان می دهد که 1,774 مرگ و میر در هر روز ناشی از بیماری های قلبی و 1,641 به سرطان mag گزارش شده است.

تنها در هفته گذشته COVID-19 سوم-علت مرگ به طور متوسط حدود 748 مرگ و میر در هر روز وقوع حوادث با توجه به Danilychev قبلی گزارش.

این نمودار با استفاده از داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به صورت روزانه به طور متوسط علل مرگ و مقایسه آنها را به Worldometers.info در مورد آمار مرگبار اشکال.

همانطور که از اوایل جمعه ما تا به حال بیش از 465,750 coronavirus موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.4 میلیون مورد گزارش شده در سطح جهان است.

در نمودار Danilychev — یک متخصص مراقبت تسکینی و تحقیقات بالینی محقق – با استفاده از time-lapse ویژگی های است که نشان می دهد که تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری هر روز به تازگی افزایش یافته است.

قبل از مارس 20, آن را تا به حال کمترین تعداد مرگ و میر روزانه در مقایسه با سایر علل ذکر شده به طور متوسط حدود 50 روز است.

اما دو روز بعد COVID-19 روزانه مرگ و میر شروع به خروش — عبور آنفولانزا و ذات الریه, بیماری های کلیوی, خودکشی و بیماری های کبدی. تا پایان ماه مارس آن را سومین قاتل با توجه به انتخاب.

با وجود این آمار تکان دهنده, داده, گزارش نشان می دهد موضعی مورد اعداد درست کردن در برخی از سنگین ترین-آمار مناطق.

A Cleveland County Health Department employee at a mobile testing site for COVID-19 in Norman, Oklahoma.
یک Cleveland County Health Department کارمند در یک موبایل تست سایت برای COVID-19 در نورمن اوکلاهما.AP

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که به طور کلی تعداد تازگی در بیمارستان بستری coronavirus بیماران در ایالت نیویورک نیز با کاهش به پایین ترین سطح خود از ایالت نیویورک بود اما تعطیل در ماه گذشته.

اپل بزرگ مرگ و میر افزایش به 4,778 دوشنبه شب از 4,260 روز قبل با توجه به شهر داده ها — هر چند جدید مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان می روند در این شهر از رکورد 806 مردم بیش از این دوره از روز سه شنبه.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در اوایل بینی برآورد بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد تپه گزارش شده است.

Fauci و دیگر اعضای رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار به دنبال مدل های جدیدتر مانند یکی از دانشگاه واشنگتن که در حال حاضر پروژه های 60,000 مرگ و میر در ماه اوت با توجه به خروجی اخبار.

“من فکر می کنم مردم آمریکا انجام داده است واقعا کار فوق العاده فقط کمانش و انجام این جداسازی فیزیکی و پیوستن به آن دستورالعمل” Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>