کروناویروس در حال حاضر تهدید ما باز در بالدار پا

سرنوشت ایالات متحده باز در بالدار پا در خطر است در پی coronavirus بحران است.

با توجه به این واقعیت است که هر آینده حرفه ای رویداد ورزشی در کشور است به تعویق افتاده و یا لغو شد — از جمله آوریل کارشناسی ارشد و ممکن است PGA قهرمانی — این باید به عنوان جای تعجب ندارد.

ایالات متحده باز است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 18-21 پس از آن است که به قریب الوقوع در تقویم به عنوان دو گلف قهرمانی عمده به نقطه که در آن یک تصمیم یا به تعویق انداختن یا لغو باید ساخته شده است.

اما که مهلت تاریخ نزدیک است. به گفته مقامات از USGA بدن حاکم است که انجام U. s. باز تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید در مورد این رویداد می رود که در عرض چند هفته.

به عنوان آن می ایستد, تمام ساخت و ساز از زیرساخت های مانند grandstands و شرکت های بزرگ کالا و امتیاز چادر متوقف شده است در بالدار ، هیچ USGA کارکنان در سایت در بالدار پا در لحظه.

این فرمان اجرایی صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در هفته گذشته منجر به نامحدود بسته شدن این باشگاه تا اطلاع ثانوی تنها با ضروری کارکنان مجاز به حفظ زمین گلف.

در روز سه شنبه مدیریت در بالدار پا دریافت این نامه از USGA که به دست آمده از این پست:

“ما همچنان به نگه داشتن تاریخ ایالات متحده باز در بالدار پا در ماه ژوئن و نظارت بر همه موجود هدایت و مقررات از CDC که دیگر فدرال و ایالتی و مقامات محلی به انجام چیزی است که در بهترین منافع جامعه برای ایمنی و سلامت همه درگیر. با توجه به اینکه به تعویق افتادن می تواند امکان ما در حال ایجاد برنامه های احتمالی باید ما نیاز به محوری. زود است در این نقطه به حدس و گمان در هر تاریخ بالقوه و یا تغییر مکان اما ما انتظار داریم که به تصمیم گیری زمانی در اواسط ماه آوریل است.”

آماده سازی شروع به آهسته چند هفته پیش به عنوان coronavirus بحران شروع به گرفتن نگه دارید. آنها به طور کامل متوقف شده هفته گذشته. تنها پایگاه های که ارائه پشتیبانی به صورت عمده زیرساخت در محل هستند اما هیچ grandstands و یا مهمان نوازی سازه های ساخته شده است.

“ما در حال ایجاد برنامه های احتمالی” بث عمده USGA ارشد مدیر قهرمانی ارتباطات گفت: پست. “آن را کمی پیش از موعد برای ما به گمان اینکه که شامل یک تاریخ را تغییر دهید اما زمان و قاب [برای تصمیم گیری] است که در کار.

“ما بسیار امیدوار قادر به انجام متحده باز در بالدار پا در ژوئن اما آن را نیز واقع بینانه است که ما باید به فکر می کنم در مورد تغییرات درآمده است. هر گونه تصمیم گیری ما در حال ساخت است که با تکیه بر CDC و محلی دستورالعمل.”

Phil Mickelson walks across the bridge on the 15th hole at the 2006 U.S. Open at Winged Foot.
فیل مایکلسون پیاده روی در سراسر پل در 15 سوراخ در سال 2006 در ایالات متحده باز در بالدار ، گتی ایماژ

عمده گفت: “یکی از طرح های احتمالی” شامل برگزاری مسابقات بدون تماشاگر در حضور و غیاب ارائه شده است که امن تلقی توسط مقامات.

حرکت این رویداد به تاریخ بعد از آن در سال ممکن است به چالش کشیدن با توجه استادان امیدوار است به reschedule در تاریخ اعتقاد بر این بود در ماه اکتبر PGA قهرمانی هم امیدوار است به بازی می شود بعد از آن در سال ها و انگلیسی ها باز است, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 16-19.

با بازی های المپیک, داشتن شده است به تعویق افتاد و در روز دوشنبه وجود دارد خواهد بود باز از جولای 30-Aug. 2.

“احتمالات تغییر به طور منظم” عمده گفت. “به عنوان ما به همراه احتمالات و برنامه های بیشتری تعریف شده است.”

یک عارضه است که هنوز تعریف شده باید این مسابقات را در برنامه است چگونه 156-مرد میدان خواهد بود ساخته شده است. محلی مقدماتی مرحله اول از باز کردن مقدماتی برنامه ریزی شده بود به اجرا در تاریخ های بین آوریل 27 مارس 12 و در حال حاضر لغو شده است. همانطور که در حال حاضر با توجه به عمده مقطعی مرحله مقدماتی که برای برنامه ریزی ژوئن 8, لغو نشده است.

در همه, نزدیک به 1000 بازیکنان امضا شد تا به رقابت در یکی از 109 محلی مقدماتی به میزبانی سراسر ایالات متحده (با یکی در کانادا).

عمده گفت: تعیین نشده است حل و فصل به عنوان به چگونه USGA در حال رفتن به تغییر فرمت با تمام کسانی که واجد شرایط مراحل لغو شد.

“ما به شدت احساس می کنند که واجد شرایط یک جزء حیاتی از ما قهرمانی بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال ساخت است که فرصت های موجود برای رقابت در حالی که در همان زمان نگه داشتن همه امن” او گفت:. “ما به دنبال در چگونه ما را بازسازی مقدماتی.”

USGA دیگر مسابقات نیز در معرض خطر هستند از رفتن به عنوان برنامه ریزی شده — ایالات متحده زنان باز ژوئن 4-7 در لیگ قهرمانان باشگاه گلف (Cypress Creek دوره) در هوستون, تگزاس, ایالات متحده ارشد قهرمانی باز ژوئن 25-28 در نیوپورت (R. I.) باشگاه های کشور و ارشد ایالات متحده زنان قهرمانی باز جولای 9-12 در Brooklawn باشگاه های کشور در, Fairfield, Conn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>