کروناویروس که باعث خرابی صنعت عروسی: عروس صاحب بوتیک

Coronavirus آلوده کردن کسب و کار.

این بیماری مسری در حال حاضر اورژانس بهداشت جهانی گسترش یافته است تا 60000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 1300 عمدتا در سرزمین اصلی چین است.

اما این ویروس باعث ایجاد امواج در برخی از مناطق غیر منتظره. یک صاحب کسب و کار می گوید: لباس عروس صنعت با در نظر گرفتن آمار به خصوص سخت است.

“همه چیز را که ما [که می آید] از چین ما تاثیر می گذارد به طور چشمگیری” آنجلا Jourdan که صاحب مسحور بوتیک لباس عروس در بیکرزفیلد کالیفرنیا گفت: فاکس نیوز. “ما نمی توانیم زنده ماندن به عنوان یک کسب و کار مگر ما فراموش تجارت با چین است.”

چرا که نقاط کشور در مستند نگرانی از گسترش ویروس از کارخانه ها را به طور موقت بسته به معنی پارچه های حریر ابریشمی و ساتن و به طور کامل ساخته شده لباس نمی توانید به فروشگاه خود را. در حال حاضر لباس با تاخیر حداقل شش هفته.

Jourdan توصیه می شود که عروس سفارش لباس خود را در اسرع وقت حتی اگر آنها در حال گرفتن ازدواج در سال 2021.

آن را نه فقط در صنعت عروسی در خطر است. الکترونیک عرضه می تواند ضربه نیز از جمله آی فون تولید.

“این همه چیز: کنسول و لپ تاپ ها و گوشی های” Santosh رائو رئیس تحقیقات در منهتن مبادرت همکاران گفت: بازار است.

تلویزیون تولید می شود بعد رائو می افزاید و همچنین به عنوان بازی های ویدئویی منتشر شده از چین تامین مقدار قابل توجهی از توسعه بازی.

دیگری غیر منتظره تاثیر? تولید فیلم. این هفته برگزارکنندگان جشنواره فیلم برلین گفت: آنها نیروبخش برای اختلال در این جشنواره که بیش از 50 چینی نمایندگان و مدیران را لغو حضور و غیاب با توجه به این ویروس مرگبار است.

در شهر نیویورک صرف ارتباط با فرهنگ چینی است توقف هزینه های خود را در محلی موسسات به خصوص در منهتن چینی.

“گذشته دوشنبه بود و کمترین شنبه ما تا به حال در پنج سال. این فقط بی سابقه, چگونه کسب و کار کاهش یافته است چرا که از کل این وضعیت که ما در” ویلسون تانگ صاحب محله اسم واه چای سالن گفت: خیابان گراب هفته گذشته است.

اگر وجود داشته اند که بدون تایید موارد این ویروس در نیویورک ترس در حال افزایش است.

“آن را نه لزوما فقط به این دلیل که دیگر آمریکایی ها اجتناب از Chinatowns من فکر می کنم چینی مهاجر جمعیت در Chinatowns نیز بسیار با احتیاط از این ویروس شده اند و اجتناب از جمعیت گفت:” خین معروف غذاهای مدیر عامل شرکت جیسون وانگ.

مناطق در فلاشینگ و ملکه و غروب آفتاب پارک بروکلین که هم پر رونق چینی جوامع در حال صدمه زدن و همچنین با توجه به گراب خیابان را گزارش.

عدم گردشگران چینی تشویق هتل ها است که صدمه زدن به موسسات به صورت محلی و در سراسر جهان می گوید: نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>