Coronavirus پرتاب شده است و حضانت فرزند توافق به آشفتگی

ترس از coronavirus است wreaking ویران در حال حاضر شکسته خانواده.

با دادگاه خانواده تنها جلسه اضطراری مانند حفاظت از کودکان رسیدگی pugilistic پدر و مادر ها از چپ به دستگاه های خود را با هیچ کس به داور یا اجرای حضانت توافق نامه.

“این سخت است برای مردم” گفت: وکیل خانواده قانون آوا Gutfriend. “دادگاه بسته شده است. پس [یکی از والدین را] بگو: سخت آجیل. من انجام آنچه من می خواهم.'”

شرق روستایی جی هیلمن که نشده میزبانی پسر خود را در خانه اش پس از Feb. 29 خواستار آن را “هرج و مرج.”

تلویزیون فیلمبرداری دارای 12 ساله پسر لویی با یک زن در برانکس است که امتناع از اجازه دادن پسر به مسافرت به منهتن را از نگرانی بیش از ویروس.

“پسر من مامان نمی خواهد به توافق برسند من گذر گاه او را به جای من با ماشین برای آخر هفته” هیلمن گفت.

“لویی مادر و من تا به حال تفاوت که ما به حل و فصل در دادگاه خانواده,” او توضیح داد, اما او اظهار تاسف کرد که با دادگاه های بسته هیچ کجا وجود دارد به نوبه خود به مرتب کردن بر اساس ترتیبات برای تغییر شرایط است.

Jay Hillman, 51, and his son Louie Monaco-Hillman.
جی هیلمن, 51, و پسرش لویی موناکو-هیلمن.

هیلمن, 51, گفت که او دیده نشده و پسرش او را حتی در دادگاه دستور روز — هر آخر هفته.

“جهان در حال سقوط از هم جدا و این زمانی است که هر کس می خواهد با خانواده” یک یادآوری هیلمن گفت. “این بسیار نا امید کننده است که من نمی تواند با پسر من است. من مطمئن هستم که آن را بسیار خسته کننده برای او بیش از حد.” این پسر نمی تواند نظر رسیده است.

FaceTiming ضعیف است جایگزین.

“من هفته و من شده است با ساخت یک عکس کتاب قراضه در خانه من و از دست رفته, لو,” هیلمن گفت. “او می تواند با استفاده از دو روز اینجا بازی شطرنج و برنامه نویسی کامپیوتر با هم.”

با دادگاه خانواده پایین حداقل تا ماه ژوئن هیلمن و بسیاری دیگر از شهر نیویورک پدر و مادر تعجب می کنم زمانی که آنها می توانند در آغوش گرفتن فرزندان خود را دوباره.

Jay Hillman, 51, and his son Louie Monaco-Hillman.یک فوقانی سمت غرب مامان گفت: پست سرپرستی توافق “رفت و از پنجره سمت راست” در طول شیوع بیماری است. 54-چند ماه که بازداشت اولیه — است miffed که سابق او را متوقف خواهد کرد با پد خود را به بازدید دو دختر اما نمی میزبان آنها را در جای خود هر آخر هفته به عنوان لازم الاجرا است.

“بچه ها من از دست پدر خود را,” او گفت:. “من نمی شکستن. من با آنها 24/7 و در حال حاضر آنها در حال رفتن به مدرسه آنلاین. من صرف پول بیشتر در مواد غذایی خود را. من نیاز به برخی از کمک.”

وکیل Gutfriend سابق دادستان شهرستان با بیش از 30 سال از خانواده-قانون تجربه به نام جریان امور “وحشتناک است.”

“شما سعی می کنید به کار با آن با احزاب و یا دیگر وکیل,” او گفت:. “چیزی شبیه به این است که قرار است به خارج کردن بهترین در شما. … را کنار گذاشته کینه و خشم و فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین است.”

NYPD نیز به ندرت درگیر می شود در بازداشت اختلافات.

“آنها واقعا می تواند هر چیزی را انجام دهید” Gutfriend گفت. “آنها نمی کشیدن یک کودک. آنها سعی خواهد کرد برای خنثی کردن.”

او گفت: اگر دادگاه شد باز بی شمار بازداشت مسائل را می توان حل و فصل “در یک یا دو روز.”

Gutfriend گفت: پدر و مادر که آیا یک ماشین نگرانی در مورد افشای فرزندان خود را به coronavirus از طریق حمل و نقل عمومی یا تاکسی.

“من نمی دانم چه به من بگویید مشتریان,” او گفت:. “این مایه تاسف است, اما ما در شهر نیویورک و بسیاری از مردم ندارد و وسایل نقلیه و این باعث می شود آن را سخت برای حمل و نقل یک کودک است.”

دیگر پدر و مادر او گفت: نقض حکم دادگاه به این دلیل که بچه ها در مدرسه و یک حزب ممکن است احساس کنید که دیگر فاقد این فن آوری و یا ظرفیت برای تسهیل مناسب یادگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>