Coronavirus باعث می شود صندوق های تامینی لیست غنی از رده خارج

مدیران صندوق های تامینی ساخته شده یک قتل در سال 2019 تنها برای دریافت قرار داده از طریق wringer که coronavirus رسید.

سرمایه گذار نهادی خود را نشان داد از نزدیک تماشا “لیست غنی” از صندوق های تامینی تیتان در این هفته بر اساس 2019 می گرداند. در صدر فهرست بودند بسیاری از مظنونین از جمله ریاضیدان-تبدیل-quant گر جیم سایمونز به دست آورده است که حدود 1.8 میلیارد دلار به عنوان شاخص Dow Jones industrial average با 22 درصد افزایش یافت.

اما قبل از coronavirus جهان و بازار سهام — وارونه است. در حال حاضر صنعت خودی می گویند برخی از hedgies در حال مبارزه برای نگه داشتن پول از جریان خارج از درب.

“حداقل نیمی از این بچه ها تا به حال چهره خود را پاره پاره با کروناویروس” گفت: یکی از کلان معامله گر با استفاده از صنعت طرز سخن گفتن برای گرفتن بزرگ و ناگهانی ضرر و زیان است. “من می توانید ببینید شش است که حتی نمی توان در این لیست است. و من به دنبال به جلو به شش بچه شما هرگز شنیده جای آنها را بگیرند.”

حتی سرمایه گذار نهادی که آلفا مجله منتشر شد لیست هفته زودتر از آن معمولا به ذکر است که آن 2019 “لیست غنی” در حال حاضر احساس می کند منسوخ شده است.

“البته با توجه به زمان تحولات ناگهانی و عمده در بازارهای جهانی” آنها نوشت: “بسیاری از این ثروت به احتمال زیاد نابود شده اند در سه ماه از سال 2019 به پایان رسید.”

با توجه به لیست بالا 25 صندوق های تامینی تیتان ساخته شده جمعی $20.2 میلیارد دلار در سال 2019 — بیشتر از سال 2013 است. بالای هشت ساخته شده بیش از 1 میلیارد دلار به هر کدام نسبت به سه که ملاقات که بار در سال 2018 است.

و در حالی که سیمونز رئیس فوق العاده مرموز صندوق های تامینی رنسانس فن آوری در صدر این لیست دوباره, او تا به حال برای به اشتراک گذاشتن شماره 1 نقطه با یک چهره جدید: لندن-بر اساس معامله گر کریس ههن.

ههن شاید بهترین و شناخته شده برای یک حزب به بزرگترین حل و فصل طلاق در انگلستان, تاریخچه نیز raked در $1.8 میلیارد دلار در سال گذشته درآمد او یک نقطه در بالا 10 برای اولین بار در بازده بیش از 40 درصد برای خود TCI صندوق.

ارگ کن گریفین و هزاره مدیریت Izzy انگلند مشترک شماره 3 نقطه حفره 1.5 میلیارد دلار. آنها از نزدیک دنبال ببر جهانی را تعقیب کلمن که banked $1.4 میلیارد دلار است.

Point72 را استیو کوهن به جیب 1.3 میلیارد دلار — به معنای واقعی کلمه نیمی از آنچه که او قرار بود به پرداخت خود را به نیویورک متس قبل از معامله آمد ریزد. کوهن که بازگشت 14.9 درصد به سرمایه گذاران گره خورده بود با Appaloosa مدیریت دیوید Tepper که صندوق به دست آورد 143 درصد سال گذشته است.

در آینده در ردیف 8 بریج را ری Dalio — یک سقوط ناگهانی برای از شماره 1 اسلات در سال 2018 است.

آن را دشوار برای مدیران سرمایه برای تولید سود بزرگ که تقریبا هر کلاس دارایی است که کاهش در ارزش در یک بار ، “اگر شما می دانید کسی که ساخت یک قتل در حال حاضر به من شماره” یک مدیر صندوق شوخی به پست. “من می خواهم به آنها تماس بگیرید و سرمایه گذاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im