Coronavirus ممکن است در حال حاضر آلوده نیمی از انگلستان, مطالعه می گوید:

به سرعت در حال گسترش coronavirus ممکن است در حال حاضر آلوده نیمی از جمعیت بریتانیا — اما این تشویق اخبار, با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه آکسفورد.

مدل سازی توسط پژوهشگران دانشگاه آکسفورد تکاملی زیست از بیماری های عفونی گروه را نشان می دهد COVID-19 ویروس برتر انگلستان تا اواسط ژانویه در آخرین, پخش كردن, غیر قابل تشخیص برای بیش از یک ماه قبل از اولین رسمی مورد گزارش شده در اواخر ماه فوریه فایننشال تایمز گزارش.

اما حتی اگر این نشان می دهد گسترش است به مراتب بدتر از دانشمندان قبلا برآورد شده همچنین نشان میدهد که تنها یک در یک هزار نفر آلوده به COVID-19 نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

محققان می گویند این نشان می دهد که گله ایمنی — این ایده که این ویروس را متوقف خواهد کرد, پخش كردن, هنگامی که به اندازه کافی از جمعیت می سازد تا مقاومت از طریق آلوده شدن — می تواند کمک به مبارزه با بسیار مسری بیماری است.

این دیدگاه است که در مقایسه با امپریال کالج لندن مدلسازی استفاده شده توسط دولت انگلستان به سیاست های توسعه برای توقف بحران از جمله اجتماعی فاصله.

“من شگفت زده است که شده است وجود دارد از جمله بی حد و حصر پذیرش امپریال مدل” Sunetra گوپتا استاد نظری اپیدمیولوژی که رهبری این مطالعه گفت: بار مالی.

اگر آکسفورد, مدل, تایید, تست, استاد گوپتا معتقد است که این به معنی محدودیت های فعلی می تواند برداشته شود بسیار زودتر از دولت نشان داد, فایننشال تایمز گزارش.

این گروه در حال حاضر مشغول به کار با همکاران در دانشگاه کمبریج و کنت شروع به تست آنتی بادی به شکل از چه مرحله ای این بیماری همه گیر است و برای ارزیابی محافظ ایمنی با توجه به خروجی.

در انگلستان 422 نفر کشته شده اند از بیماری در حالی که 135 بهبود یافته اند. شده اند وجود دارد 8,077 مورد تأیید اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>