آنلاین مصاحبه های ویدئویی به طور فزاینده ای در حال استفاده توسط عمده ای استخدام, به نظر می رسد پاسخ مناسب به اختلال ناشی از کوروناویروس اما گرفتن وجود دارد: بسیاری در سطح ارشد مواضع هنوز هم نیاز به یک چهره به چهره ملاقات قبل از نهایی دست دادن.

استخدام PageGroup و رابرت والترز و همچنین به عنوان فن آوری های جهانی غول های, گوگل, آمازون و Facebook گفته اند که آنها در حال حرکت بودند مصاحبه های شغلی و دیگر تعاملات آنلاین در پاسخ به شیوع بیماری است. این بیماری ممکن است حتی بخشی از استخدام کار ساده تر است.

“این در واقع آسان تر برای دریافت نگه دارید از بسیاری از مشتریان به این دلیل که آنها در خانه حوصله و در پایان یک تلفن همراه از آن بود که آنها را در جلسات راه رفتن کارخانه ها و یا پرواز در جایی” PageGroup اجرایی استیو Ingham به خبرنگاران گفت: هفته گذشته در حالی که ارائه سالانه خود را از نتایج.

اما بدون که نهایی چهره به چهره مصاحبه به مهر و موم معامله و پر کردن موقعیت آگهی استخدام ممکن است قادر به پول نقد در هزینه های است که می تواند رسیدن به $100,000 یا بالاتر برای ارشد بانکی مشاغل و تقریبا نیمی از آن برای ارشد حسابداران.

که همراه با نگرانی از عواقب این بیماری همه گیر است که به بیش از 100 کشور صدمه خواهد اقتصاد جهانی و دندانه استخدام به بازیگران شک بیش استخدام 2020 چشم انداز.

PageGroup گزارش 3 درصد کاهش در سود ناخالص در دو ماه اول سال جاری و ابراز احتیاط در مورد درآمد خود را در حالی که رقیب رابرت والترز Plc هفته گذشته هشدار داد که شیوع بیماری می تواند صدمه دیده است سود در سال 2020 است.

آدرین Bizouard, کشور, مدیر, در, رابرت والترز ویتنام به رویترز گفت که کسب و کار ادامه داد: به طور معمول وجود دارد اما در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ژاپن, مصاحبه, نقل مکان کرد به اسکایپ است.

آسیا متمرکز استخدام شرکت لبه مشارکت گفت: آن را تا به حال دیده می شود برخی از تاخیر در نهایی استخدام, اما بسیار تاثیر مالی در آن هنگ کنگ کسب و کار نشده است.

مدیر عامل مرد Erricker گفت: مشتریان وجود دارد خوشحال بودند به تاخیر استخدام هر دو به دلیل محدودیت های اعمال شده در پاسخ به اپیدمی و به دلیل عدم اطمینان بیش از چگونه نیروی انسانی خود نیاز ممکن است در دو تا سه ماه است.

“ما احتمالا باید صبر کنید از طریق دو یا سه هفته برای دیدن اگر این معاملات در واقع رفتن به بسته در زمان” Erricker و گفتگو کرد.

استخدام در سطح جهان داشته اند, پر سر و صدا چند ماه گذشته به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا ، چین و آمریکا تجارت جنگ و طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ آمار کسب و کار, اعتماد به نفس و ديگر شرکت ها برای استخدام.

کسب و کار است که ترویج کار از راه دور و ویدئو کنفرانس از حال ایستاده به انجام بهتر در طول تحول Zoë Harte رئیس منابع انسانی و استعداد نوآوری در Upwork های ما ذکر شده بازار آنلاین برای کار آزاد و گفتگو کرد.

وب سایت کنفرانس شرکت زوم تصویری ارتباطات در هفته گذشته گفت: آن را تا به حال دیده می شود یک جهش در استفاده و در حال شروع به حذف 40 دقیقه محدود در جلسات برای کاربران در چین برای کمک به مردم بیشتر به کار از راه دور.

“شرکت هایی که در توسعه فرهنگ و ابزار برای فعال کردن کنترل از راه دور کار و استخدام خواهد شد بهتر برای حمایت از کارکنان خود و نامزدها در میان نگرانی های سلامت” Upwork را Harte گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de