نرخ جدید کروناویروس موارد گزارش شده در چین کاهش یافته برای دو روز متوالی — اما مقامات می گویند که این بدترین حالت ممکن بود و در عین حال با توجه به یک گزارش جدید.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خبرنگاران گفت: در یک جمعه در کنفرانس خبری که وجود دارد حداقل 31,211 تایید موارد این بیماری در چین و حداقل 637, مرگ و میر, CNBC گزارش شده است.

اما در حالی که مقامات گفت: تعداد موارد تایید شده رشد بیش از 3,100 بیش از گذشته 24 ساعت — ترین موارد در یک روز پس از وقوع آغاز شده Dec. 31 — اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین با 80 درصد از کسانی که در هوبئی استان که در آن ویروس سرچشمه در ووهان.

هنوز هم آن را “خیلی زود” به بگویید که این ویروس را به اوج دوباره و یا که در آن می تواند گسترش دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه به خبرنگاران گفت:.

“ما باید بسیار مراقب باشید در ساخت هر گونه پیش بینی های” او گفت:. “وجود دارد چرخه انتقال و ما ممکن است دیدن این موارد افزایش در روزهای آینده, اما حداقل برای لحظه ای همه چیز در حال ثبات است.”

Staff members and volunteers wearing protective face masks transferring medical supplies at a warehouse of an exhibition centre.
کارگران پوشیدن محافظ ماسک صورت حرکت تجهیزات پزشکی در یک انبار.خبرگزاری گتی ایماژ

آژانس همچنین تایید کرد این ارسال تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است.

مقامات هشدار داد در برابر انباشت دنده محافظ — که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده گران تر به عنوان در دسترس کاهش یافته است. دنده باید محفوظ بیشتر به شدت تحت تاثیر مناطق که گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im