شیوع کروناویروس را به بازی های المپیک توکیو ‘دشوار’ برای مدیریت virologist هشدار

Coronavirus شیوع احتمال پرتاب یک آچار در توکیو المپیک اگر این بازی برگزار می شود در حال حاضر وجود دارد یک مورد احترام ژاپنی virologist گفت.

دکتر Hitoshi Oshitani یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی در سندای گفت که “ما نیاز به پیدا کردن بهترین راه برای ایمن بازی های المپیک است.”

“در حال حاضر ما نمی باید یک استراتژی موثر و من فکر می کنم ممکن است آن را دشوار است به بازی های المپیک [در حال حاضر],” Oshitani گفت: در خارجی باشگاه خبرنگاران از ژاپن است. “اما در پایان ماه ژوئیه ممکن است ما در یک وضعیت متفاوت است.”

محلی توکیو المپیک کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک اخیرا تصریح کرد که آنها به دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی و بازی های تابستان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24 از طریق Aug. 9 — خواهد به عنوان برنامه ریزی شده.

اما Oshitani سابق سازمان بهداشت جهانی مشاور با کسی که مشغول به کار در شیوع سارس حدود 20 سال پیش گفت هیچ چیز خاصی است.

“من مطمئن هستم که [از] این وضعیت در ژاپن در پایان ماه ژوئیه” او گفت:. “اما احتمالا ما نمی خواهد که شیوع زیادی در ژاپن در ماه جولای.”

در حالی که بیش از کجا 74,000 مردم آلوده با COVID-19 و بیش از 2000 کشته در سرزمین اصلی چین با توجه به آمار و ارقام جدید تنها یک مرگ در ژاپن نسبت داده شده به این ویروس.

Japan Tokyo Marathon

دوندگان در طول کوماموتو (شهر) قلعه ماراتن در کوماموتو, ژاپن.

AP

First passengers of quarantined cruise ship disembark, in Japan

یک مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن است.

سازمان حفاظت محیط زیست

2

نمایش به صورت اسلاید

Oshitani بزرگترین نگرانی او گفته است که با داشتن یک “ووهان-type” از شیوع بیماری در آفریقا و سایر نقاط آسیا و با موارد وارد شده به ژاپن است. در این مورد گفت: “این ممکن است دشوار است به” بازی های المپیک — هر چند او پیشنهاد ژاپن ممکن است قادر به تحمل آن است.

“بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید در حال حاضر است که سعی کنید برای جلوگیری از چنین چیزی اتفاق می افتد,” او اضافه شده توضیح داد که دولت ژاپن باید حمایت دیگر کشورها برای جلوگیری از “این نوع از وضعیت است.”

Shigeru Omi سابق که مدیر منطقه ای و ژاپنی بیماری های عفونی متخصص از ژاپن گفت: در اوایل این هفته که زمان خواهد شد بگویید که آیا بازی های المپیک خواهد رفت.

Dr. Hitoshi Oshitani, a professor of Virology at Tohoku University Graduate School of Medicine in Sendai.
دکتر Hitoshi Oshitani یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی در سندای.AP

“آیا وقوع خواهد شد و تا آخرین المپیک تاریخ یا نه بستگی به این ویروس و اجتماعی و تلاش های مشترک جامعه بین المللی گفت:” در یک کنفرانس خبری. “هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که آیا ما می تواند حاوی ویروس و یا پایان دادن به این بیماری قبل از شروع بازی های المپیک. که حدس میزنن.”

سرنوشت بازی های المپیک است نه یک “علامت سوال بزرگ” او گفت:. “اما وجود دارد یک علامت سوال است.”

در سال 1916 بازی های المپیک تابستانی لغو شد به دلیل جنگ جهانی اول و هر دو فصل تابستان و زمستان بازی های المپیک از سال 1940 و 1944 لغو شد با توجه به جنگ جهانی دوم است. در سال 1980 و 1984 آنها رفت و با تحریم.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de