بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف نمی شود پایین ابرو ورزشی صدای

اختیار — عمل احتیاط — نیست دشوار به درک.

به عبارت ساده آن را هنر و عمل از نگاه کردن به اطراف به وزن شرایط قبل از باز کردن دهان بزرگ خود را, مبادا شما دلیلی احساسات کسی صدمه دیده و یا در مشت بزرگ خود را ،

من مدت طولانی است که در عادت غیرالهی اتاق برای استونی قبل از گفتن یک استونیایی شوخی به خصوص آنهایی که قدیمی مانند “دو استونی راه رفتن به یک بار یکی را حمل طوبی.”

به عبارت دیگر به عنوان خواسته خواننده ری مک کنا: آیا یک زمان بهتر برای بازیکنان NFL و عوامل آنها و رسانه ها اعلام کند که چگونه بسیاری از میلیون ها دلار بازیکنان فقط برای امضا — با توجه به این زمانی است که بقیه جهان است که شکست مشاغل هستند که تخریب و پس انداز زهکشی و کسب و کار توقیف در امتداد خیابان های خالی به دلیل یک بیماری کشنده در هوا ؟

وجود دارد بدون اختیار به عمل به حتی در نظر گرفتن ؟ نمی توانید کسی ثبت نام برای نامعلومی شرایط و ترک آن را در آن? یا نجات از جمله اخبار بیشتر مناسب با ذوق ؟ در حالی که هزاران نفر در حال گذاشته شدن ما می توانیم همه شادی که پشت دفاعی جدید برای مقابله پرداخت خواهد شد او را تضمین 20 میلیون دلار است.

به مشابه پایان, NBC News پر است از آن. برای سه هفته گذشته آن هشدار داده است که این یک مته coronavirus قرار داده جهان در معرض خطر است که باید آن را گرفته و مرگبار به طور جدی یادآوری نمی تواند صادر شده به شدت و یا اغلب به اندازه کافی.

اما پس از آن یکشنبه شب NBC Nightly News ناگهان قطع مصاحبه زنده با یک متخصص پزشکی — قطع او با تکان خوردن — به طوری که NBC می تواند هوا در زمان “کوچک بزرگ” عکس های ضبط شده نشان می دهد بازیگران با استعداد اما زودرس و گاهی نفرت انگیز کودکان و نوجوانان. این بود ان بی سی اولویت است.

صبح روز بعد در ان بی سی نیوز’ “امروز” نشان می دهد بدتر: Al Roker صحبت شد زنده با انجمن پزشکی آمریکا رئیس جمهور دکتر پاتریس هریس که — در میان دیگر قابل توجه در اینجا-و-اکنون ویروس مسائل صحبت از آنچه که او شخصا گفت: کاخ سفید در مورد این بیماری همه گیر.

این مهم با چیزهای مهمی برای گفتن در فوری زمان. در عین حال او به طور ناگهانی قطع و ریخته توسط NBC و Roker به عنوان اگر او تا به حال بیش از حد وقت خود را به تلاوت یک دستور برای بلغور جو دوسر کشمش کوکی ها.

توده ای از آگهی های بازرگانی دنبال کرد تا “امروز” بازگشت برای ثبت ویژگی در مورد تقطیر در کنتاکی بوربن.

اختیار.

چهار شنبه, ESPN بیعار توجه گرسنگی ارزان-لرزش پری-vandal کتی نولان به سرقت برده برخی از lowbrow توجه کرد و گفت: “Eff تام بردی.” سپس برای تاکید او گفت: “F–k you, Tom Brady.” به همین دلیل ساخته شده است که اخبار, من نمی دانم, اما ما قطعا خوشحال او با ما به اشتراک گذاشته چنین عمیق هوشمند افکار.

دوشنبه در ESPN Radio-نیویورک را “بارت و هان نشان می دهد” آلن هان به گزارش برخی مشروع اخبار: کمیته بین المللی المپیک بود و در نهایت توافق به تعویق انداختن بازی های المپیک با توجه به همه گیر. اختیار و حرفه ای دیکته او دریافت حق آن است.

اما هان و بارت اسکات نمی تواند کار انجام می شود که هر دو در یک دبیرستان جلسه سرگرم کننده از نام IOC اجرایی که اعلام کیر پوند.

Michael Wilbon
مایکل Wilbonگتی ایماژ

اسکات با وجود پوند را 33 سال جلو و مرکز حضور به عنوان یک کمیته بین المللی المپیک exec ظاهرا تا به حال شنیده هرگز از او ساخته شده اما بی طبقه دلقک شیطان-شیطان با نام او.

و به عنوان یک ماده در اختیار در جهانی همه گیر نوح Syndergaard شانه جراحی واجد شرایط به عنوان یک فوری و “ضروری” پزشکی روش ؟ هنوز هیچ چیز دردناک تر و ناتوان تر از پا bunions بود بلافاصله تحت درمان در بیمارستان به صورت ویژه روال عمل جراحی است.

سلام ESPN صهیون است
هیچ چیز در D-Man

هیچ کس به نظر می رسد به بزرگ تر شدن ESPN سریع تر از ESPN کارکنان که درک و قدردانی از بافت تاریخی. از ESPN مایکل Wilbon سه شنبه در توییتر

“بنابراین افراد شرکت کننده در این بزرگترین بازیکن بسکتبال کالج نظرسنجی در ESPN انتخاب صهیون ویلیامسون که نمی توانید به چهار نهایی بیش از دنی منینگ که رهبری خود را کانزاس تیم به یک عنوان. مردم می دانند که هیچ چیز مگر اینکه آن را دیدم امروز صبح در SportsCenter. غم انگیز است.”

ویلیامسون بازی کمتر از حتی یک فصل در دانشگاه دوک. منینگ بازی چهار فصل در کانزاس است. اما این نوع از “طرفداران” ESPN و خود سنجی هدف است.


ویروس متفرقه:

خوان جو دولی می نویسد که یانکی ها شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله در پایین نزدیک, گران جعبه کرسی از سال 2009.

ESPN روز یکشنبه اجرا خواهد شد از طریق تمام MLB’ outfielders به کروناویروس “گرفتن احتمال درصد است.”

خوان دن کنی گریه کردن برای کمک فوری: “در این روز از قرنطینه و تب من نمی توانم باور کنم میخوام به این می گویند اما من آرزو می کنم من تا به حال یک بازی نیکس به تماشای.” دیدن ؟ او delirious.

فن چکمه جامد جفت نگه می دارد اما babble

آن می ایستد به مدرن دلیل است که دو نفر از WFAN را underplayed آخر هفته, کارت, ریچارد Neer و کریس مور در این هفته هر دو رو قلاب.

مور — بازتاب جالب فکری و طنز آمیز — در حال حاضر یک میزبان با هیچ و هیچ آینده ای نزدیک وعده یک اصل jettisoned. Neer 32 سال میزبان از صبح روز شنبه “اجازه تماس گیرنده صحبت می کنند” امداد جلسات بوده است تنزل به اواخر شیفت شب.

بازآرایی به خصوص با از دست دادن قمار ورزشی درآمد حاصل از تبلیغات به نظر می رسد nickels-و-dimes تصمیم گیری است. Neer و مور را جایگزین feckless, humorless, uncreative هفته وقت-پر کردن به طور منظم در وصل بدون هیچ پرداخت اضافی. مایک Francesa با وجود طولانی خود را و maudlin خداحافظی بازنشستگی تور شنیده خواهد شد صبح یکشنبه.

Colin Cowherd
کالین گاو چرانگتی ایماژ

در نتیجه گسترده زمین بایر — ورزشی رادیو بهشت تلف — رشد vaster.


FS1 را Colin گاو چران پسر Francesa-استین همچنان به تهدید و ارعاب روستاها.

گاو چران در روز سه شنبه اعلام کرد پرستان خواهد شد و دیگر دنبال QB عروسکی بریج برای جایگزین تام بردی. گاو چران را آموخته اخبار کشف شده بود یک هفته پس از بریج امضا شده با Carolina.

Francesa تا به حال مسائل خود را با بریج. قبل از سال 2013 پیش نویس “بیایید صادق باشیم” ادعا کرد که منابع به او گفته بود که Bridgewater از لوئیزویل “خواهد بود که جای خواب کارفرمایی در این پیش نویس است.”

نه این که Francesa تا کنون ساخته شده خوب در این و یا هر یک از نمرات خود را از دیگر ادعاهای جعلی اما بریج نیست واجد شرایط برای سال 2013 پیش نویس است.


خواننده جیم هال — او پدر مرحوم جیم شد باب شپرد پشتیبان گیری و جایگزینی به عنوان یانکی ها’ و NFL Giants’ ورزشگاه گوینده — دارای یک ایده بهتر است.

شروع به زودی SNY و بله می توانید انتخاب خود را از طاق پیر متس و یانکی ها, بازی پیروزی و یا از دست دادن کسانی که به هوا بازی مربوط به تاریخ روز تاریخ. بگو: اگر آن را در مارس 12, یک یانکی ها یا بازی کردن در آن تاریخ در هر تصویری-آرشیو سال می رسد.

من حس است که علاوه بر ارائه فصلی بافت آنها می شود جذاب تر از کسانی که در حال حاضر دیده می شود در هر دو شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im