Coronavirus وحشت فرستاده است معروف ترد شیب پارک غذا قفس به “هرج و مرج” به عنوان نفر ذخیره محصولات ارگانیک به بند به صورت محلی شیوع — با یک زد و خورد شکستن بیش از یک قوطی تن ماهی با توجه به اعضای.

مشهور بروکلین تولید جمعی را دیدم آن نمایشگاه تجارت مواد غذایی در پرواز کردن قفسه های صبح روز دوشنبه تنها چند ساعت پس از شهر نیویورک برای اولین بار مورد coronavirus تایید شد.

“وجود دارد هیچ چیز در قفسه. در آن هرج و مرج” گفت: هندرسون Paternell یک نه سال عضو سوسیالیستی آغشته به اتحادیه خیابان سوپر مارکت.

برخی از کاربران گزارش شده است که اقلام فاسد شدنی مانند سوپ کره بادام زمینی و برنج و جو بودند خارج از بورس.

کلر Unabia جیمز است که یک عضو از 13 سال گفت که او “خیلی شگفت زده به آن را ببینید تا دیوانه در داخل.”

“یکی به من گفت که او در یک مبارزه. یک زن تحت فشار قرار دادند و او را برای آخرین بار می توانید از ماهی تن ماهی” جیمز گفت: پست.

با عجله مجبور قفس — که نیاز به کاربران برای کار 2 ساعت و 45 دقیقه در هر چهار هفته به تماس در تقویت یکشنبه از کسانی که نیاز به را تشکیل می دهند از دست رفته شیفت.

“Covid-19 آماده خرید می افتد در نیروی کامل” قفس توییتی صبح روز یکشنبه. “ما می تواند استفاده از برخی از کارگران اضافی.”

یکی از فروشگاه پرداخت کارکنان که شناسایی خود را تنها به عنوان جو S. گفت: جمعیت بزرگتر به معنای برخی از محصولات به صورت فله فروخته ناپدید شده را از قفسه بیش از آخر هفته.

“ما اجرا از عمده اقلام مانند لوبیا و برنج و مواد غذایی کنسرو شده را در این آخر هفته,” او گفت: پست.

او گفت: قفس دستور داده است تا بیشتر برای آماده سازی — اما از آن است که نیاز به از دست اضافی با اعضای خرید در حالت بحران.

“ما نیاز به کمی کمک اضافی از آنجا که مردم در جوراب زنانه ساقه بلند” او گفت:.

فاجعه دبستان همراه به نیویورک یکشنبه اعلام کرد که 39 ساله منهتن زن آزمایش مثبت برای coronavirus — شهر اولین مورد شناخته شده است.

بیمار مراقبت های بهداشتی کارگران به تازگی به ایران سفر کرده است و از خود جدا در خانه, مقامات گفت.

مقامات بهداشت قبلا تست شده بیش از 30 نیویورک بیماران به عنوان مظنون coronavirus بیماران, اما تا به حال نتایج منفی در هر مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی