کارل گلدمن بزرگترین ترس به عنوان او نشسته داخل خصوص اتاق مهر و موم شده در نبراسکا است که کم آبی — مهر او می گوید: برای محافظت از پزشکان از coronavirus.

66 ساله در کالیفرنیا radio-ایستگاه صاحب شده است پر از سوراخ در یک اوماها بیمارستان پس از Feb. 17 پس از گزارش ابتلا به ویروس در الماس شاهزاده cruiseliner.

“من Gatorade در هر طعم” گلدمن گفت: ABC اخبار از بیمارستان. “من باید ویندوز در سمت راست, اما این همه دو پنجره شیشه ای ضخیم. درب مخصوص مهر و موم شده, بنابراین من به نوعی احساس می کنم یک ماهی داخل تنگ ماهی.”

گلدمن در میان 88 آمریکا از مسافران کشتی که با این بیماری در حالی که قایقرانی در سواحل ژاپن است. حداقل 619 از 3,700 مسافران آلوده شدند; شش فوت کرده اند.

Coronavirus آمار “سخت و سریع گفت:” گلدمن.

فرد آلوده “می توانید برای روز احساس خوب” قبل از علائم ظهور او اضافه شده است.

“ما شده اند می تواند در معرض بسیاری از مردم به این ویروس نمی دانستند ما به آن بود.”

پس از چند هفته از قرنطینه در هیئت مدیره گلدمن و همسرش, Jeri هر دو از سانتا کلاریتا بودند تخلیه شده و تست شده برای COVID-19 ویروس.

Jeri پاک شد اما کارل نتایج برگشتم مثبت است.

صبح روز بعد او پرواز در سراسر اقیانوس آرام به اوماها در یک هواپیمای باری 747.

carl-goldman-coronavirus-2

گودمن ورود در نبراسکا و در حال ارسال به یک بیمارستان است.

Facebook

carl-goldman-coronavirus-3

یک تکه از کیک برای کارل تولد در حالی که او در حال بهبود است.

2

نمایش به صورت اسلاید

“من تا به حال یک بیت از یک سرفه, اما من آن را chalked تا خشک هوا در داخل کابین” او گفت:.

سپس او به خواب رفت و هنگامی که او از خواب بیدار شد stateside “من می دانستم که من تا به حال یک تب بالا,” او گفت:.

“من و همسرم با من تماس نگرفته و او می دانست که من در حال سوختن است. من بالا رفت و به پزشکان نظامی آنها در زمان دما و بلافاصله من را در یک قرنطینه منطقه است.”

در آن زمان او به بیمارستان را تب شروع به مردن.

بقیه علائم خود را از جمله سرفه ترشحات خفیف بوده اند, او گفت:.

“خبر خوب این است که من تب را شکست زمانی که من آمد به بیمارستان” او گفت:. “من تا به حال کمی تب تب خفیف اولین روز. و سپس بیش از یک شب پیش من تا به حال کمی تب نیز که فقط حدود یک ساعت و پس از آن ناپدید شد.”

پزشکان خود را متوسط هر سه ساعت و دستور او را به انجام تمرینات تنفسی. او دور در اطراف اتاق خود را برای حفظ جریان خون و تلاش می کند به ماندن و خوش بینانه است.

یکی مثبت او گفت که اتاق خدمات در تمام ساعات.

“من فقط به پایان رسید در یک ناهار خوشمزه از پنیر کبابی . . . من به دنبال به جلو به یک چیزبرگر امشب و سیب زمینی پخته,” او گفت:. “من اعتقاد دارم که آن را راه اندازی 24/7, بنابراین من می تواند یک میان وعده نیمه شب اگر من می خواستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im