جهانی coronavirus خطر هشدار مطرح شده را “بسیار بالا” — بالاترین سطح هشدار — به عنوان بیماری کشنده گسترش بیشتر در جمعه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد مقامات.

این ویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان گسترش یافته و به 49 کشور در یک ماده از هفته, مقامات گفت. کشورهای دیگر از چین در حال حاضر حدود سه چهارم از عفونت های جدید.

در روزهای اخیر بیش از 120 مورد متصل به جدید فاصله در ایتالیا و ایران گزارش شده در 25 کشور که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو است.

در حال حاضر این امر می تواند یک “اشتباه بزرگ” را به سوئیچ از بهداشت عمومی استراتژی مهار به کاهش, که در آن مقامات را قبول ویروس در حال گسترش است.

“ما اپیدیولوژی شده است نظارت بر این تحولات به طور مداوم” این مقام گفت. “ما در حال حاضر افزایش یافته است ارزیابی ما از خطر گسترش و ابتلا به تاثیر COVID-19 “بسیار بالا” در سطح جهانی است.”

اما مقامات هنوز برای پیدا کردن شواهدی وجود دارد که ویروس “پخش آزادانه در جوامع” به آنها امید که “ما هنوز هم شانس حاوی این ویروس” او گفت:.

Mask-clad commuters make their way to work during morning rush hour at the Shinagawa train station in Tokyo on February 28, 2020.
ماسک چادری مسافران را راه خود را به کار در صبح ساعت شلوغی در شیناگاوا در ایستگاه قطار توکیو در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است.خبرگزاری گتی ایماژ

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت که با ریسک بالا ارزیابی سطح نیست به معنای “زنگ و یا ترساندن مردم” اما به منظور بالا بردن آگاهی است.

“مردم نیاز به یک بررسی واقعیت در حال حاضر و واقعا درک همه از دولت تمام-از-جامعه رویکرد مورد نیاز است” رایان گفت.

“ما شده اند در برخورد با این ویروس به مدت دو ماه و من فکر می کنم این یک واقعیت است برای بررسی هر دولت در این سیاره — wake up, آماده,” او گفت:. “شما باید یک وظیفه برای شهروندان خود را, شما باید یک وظیفه را به جهان آماده می شود.”

بیش از 83,000 coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان و بیش از 2800 نفر کشته شده اند شایع عفونت — اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی