Coronavirus رکود اقتصادی: چقدر بد آن می تواند و آنچه در آن به معنی

Coronavirus همه گیر ممکن است در حال حاضر رانش اقتصاد کشور را به رکود اقتصادی با آوردن برخی از آن بسیاری از قطعات حیاتی به توقف screeching کارشناسان می گویند.

این بحران موجب شده است تا سویفت, رکود در فعالیت های اقتصادی در سراسر ایالات متحده و جهان است. رستوران ها و میله مدرج به خدمات و یا بسته در دسترس نباشد. شرکت های هواپیمایی را کاهش پروازهای میان گسترش محدودیت های مسافرتی. میلیون ها نفر از مردم ماندم, به در خانه برای جلوگیری از ویروس کشنده از گسترش بیشتر. و بسیاری از ممکن است از شغل خود و یا کاهش ساعت کار.

اما زمانی که این تغییرات گسترده تبدیل شدن به یک رکود ؟

شایع ترین تعریف در دو دوره متوالی سه ماه دوره منفی رشد اقتصادی به عنوان اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی یا GDP — ارزش کشور تولید کالا و خدمات است.

در حالی که اقتصاددانان انتظار می رود تولید ناخالص داخلی این کشور به جست و خیز در سه ماهه دوم این سال به عنوان همه گیر آشکار برخی از کارشناسان در انتظار نیست که به اعلام رکود اقتصادی با توجه به این ویروس را فوری و اثرات مخربی بر اقتصاد است.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آنچه ما در مورد به دیدن در شرایط ناگهانی و شدت شوک به اقتصاد گسترده تر و به بازار کار به ویژه” گفت: Curt طولانی اقتصاددان ارشد و معاون رئیس جمهور از تحقیقات در انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری.

آخرین ما رکود آمد در میان بحران مالی اواخر دهه 2000 به طول انجامید و از اواخر سال 2007 به 2009. بیکاری به اوج خود رسید و در 10 درصد و تولید ناخالص داخلی این کشور سقوط بیش از 4 درصد است.

اما ترس در حال رشد هستند که کروناویروس در حال حاضر kickstarted جدید رکود اقتصادی جهانی. بانکی غول مورگان استنلی و گلدمن ساکس گزارش صدا زنگ زنگ این هفته که یکی را آغاز کرده است هر چند سوالات معطل که چگونه بد آن خواهد بود و چه مدت از آن خواهد داشت.

کارشناسان مختلف پاسخ — بعضی از انتظار مختصری از رکود در حالی که دیگران می گویند مشکل می تواند کشش تا coronavirus واکسن به طور گسترده ای در دسترس است که ممکن است تا سال آینده. اما در نهایت بستگی به گرفتن ویروس های تحت کنترل به گفته دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در JP Morgan مدیریت دارایی ها.

“من فکر می کنم ما خواهد بود تاسیسات آب تا زمانی که ما کنترل این ویروس در آن نقطه اقتصاد را به دلیل آن است که نسبتا آسان برای بازگشایی یک رستوران نسبتا آسان برای بازگشایی سینما” کلی گفت.

“اگر دولت موفق به نگه داشتن تمام قطعات از اقتصاد در انیمیشن معلق در حالی که ما در مقابله با این ویروس و سپس ما می توانیم reanimate اقتصاد هنگامی که ویروس تهدید است پرداخته است.”

رکود اغلب بنیادی از چه Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک به نام “مارپیچ رو به پایین در فعالیت های اقتصادی” — یک شوک خارجی منجر به مصرف کنندگان به صرف پول کمتر باعث کسب و کار را در کمتر درآمد و پس از آن اخراج کارگران است.

نرخ بیکاری می تواند بیش از دو برابر طول آمدن رکود اقتصادی اجتماعی فاصله شیوه با هدف محدود کردن گسترش ویروس تعدیل در خرده فروشی, هتل, تفریح, سرگرمی, رستوران و هتلداری صنایع با توجه به کارشناسان.

انجمن ملی رستوران مثلا شنبه هشدار داد که این صنعت می تواند از دست دادن 5 تا 7 میلیون شغل در سه ماه به عنوان همه گیر نیروهای برخی از eateries ،

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بیکاری می تواند به متناوب 20 درصد اگر فدرال نمی پیاده سازی تهاجمی بسته محرک اقتصادی به بلانت coronavirus اقتصادی تاثیر است. کارشناسان مصاحبه شده توسط پست رفتن نیست که کاملا دور اما برخی گفت: این نرخ ممکن است رویکرد قبلی رکود اوج از 10 درصد است.

“اگر ما آن را نگه داشته در زیر جایی که ما رفت و به در بحران مالی من فکر می کنم که خواهد بود یک پیروزی” بلند گفت.

اما ویروس های مربوط به کاهش شغل ممکن است تنها به طور موقت به عنوان کارفرمایان را نگاه مجدد به استخدام کارگران آسیب دیده پس از بحران متهم با توجه به Rupkey.

مصرف کنندگان را نیز مشتاق به صرف پول دوباره کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بهبودی او گفت:.

“مردم نمی توانند خارج و آنها در حال رفتن به احتمالا خرید بسیاری از اتومبیل در اینجا در حالت دوم نیمی از ماه مارس یا آوریل” Rupkey گفت. “اما وجود دارد مقید کردن تقاضا و پس از آنها بوده ام cooped در خانه های خود را پس از یک دوره از زمان … من انتظار دارم آنها بیرون آمده و بعد از آن در بهار و شروع به خرید دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>