Coronavirus رکود اقتصادی ممکن است بدتر از بحران مالی: صندوق بین المللی پول

Coronavirus همه گیر می تواند اعتصاب بزرگتر ضربه به اقتصاد جهانی از بحران مالی را از یک دهه پیش صندوق بین المللی پول هشدار داد.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد وارد رکود “حداقل به عنوان بد در طول بحران مالی جهانی و یا بدتر” در این سال به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان, مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

یک بهبود اقتصادی باید در سال آینده — تا زمانی که رهبران جهان به این بیماری تحت کنترل او گفت:.

“تاثیر اقتصادی است و شدید خواهد بود اما سریع تر ویروس را متوقف می کند, سریعتر و قوی تر بهبود خواهد بود” Georgieva گفت: در یک شنبه بیانیه ای پس از یک کنفرانس تلفنی با امور مالی مقامات کشورهای G20.

کارشناسان می گویند coronavirus بحران در حال حاضر در محوری اقتصاد به رکود اقتصادی با بستن مصرف کنندگان در خانه های خود و وادار کردن کسب و کار برای نزدیک منجر به اخراج های دسته جمعی. بانک مرکزی امریکا انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده به کوچک توسط یک رکورد 12 درصد در دوم سه ماه از سال است.

The IMF expects the economy to enter a "recession at least as bad as during the global financial crisis or worse" this year as the virus spreads around the world.
صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgievaگتی ایماژ

Georgieva گفت: او با استقبال از تلاش های بانک های مرکزی از جمله فدرال رزرو به بلانت اقتصادی آسیب نگه داشتن پول نقد و اعتبار در جریان است. او همچنین در ستایش کشورهایی که خطاب بحران با هزینه های مالی اما گفت که بیشتر مورد نیاز خواهد بود. نمایندگان کنگره آمریکا هنوز haggling شنبه بیش از یک بسته محرک است که می تواند در مجموع 2 تریلیون دلار.

صندوق بین المللی پول “آماده برای استقرار” همه از آن $1 تریلیون وام ظرفیت برای کمک به کشورهای در میان بحران Georgieva گفت. صندوق وام استخر می آید از پول ارائه شده توسط خود کشورهای عضو.

“بسیاری از کشورها در حال حاضر با در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه است. ما در صندوق بین المللی پول همکاری با همه کشورهای عضو انجام خواهد داد همان” Georgieva گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>