Coronavirus پاسخ باعث می شود کومو یک نامزد ریاست جمهوری — اما نه در سال 2020

اندرو کومو برای رئیس جمهور – شما شرط می بندم!

اما در سال 2020 به جو بایدن است که نامزد حزب دموکرات های بالای سیاسی مشاور فرماندار نیویورک گفت.

بمب های نظرسنجی ها نشان اکثریت دموکرات ها خواهد خندق سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای کومو به عنوان دموکرات نامزد تایید می کند که فرماندار نیویورک تبدیل به یک ملی سوپراستار برای او ثابت رهبری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: ایالت نیویورک حزب دموکرات رئیس Jay Jacobs.

“این جای تعجب نیست. رژیم صهیونیستی. کومو در حال انجام یک کار بزرگ است. این نظرسنجی نشان دهنده آن” جاکوبز گفت.

“دست زدن به او از coronavirus باعث می شود او را به ریاست جمهوری مدعی. مردم رو به ببینید که چه کسی واقعی اندرو کومو است. مردم تحت تاثیر قرار با این کار او را انجام می دهند و او را به عنوان کسی که می تواند کشور منجر شود” جاکوبز گفت.

اما کومو نخواهد چالش رفیق جو بایدن در سال 2020 با نیمی از نمایندگان در حال حاضر انتخاب شده Jacobs اشاره کرد.

“هیچ عملی راه را برای او را به چالش بایدن و نه او را می خواهید به. فرماندار وفادار ، او یک بایدن حامی. آنها بسیار نزدیک است. آنها صحبت می کنند به طور منظم. آنها واقعا مانند هر دیگر” جاکوبز گفت.

اما دموکرات ها نگاه می به کومو در سال 2024 اگر رئیس جمهور تهمت برنده انتخابات مجدد در این پاییز جاکوبز گفت.

“حتی زمانی که این بحران است مردم را به یاد داشته باشید که فرماندار آن را به کار گرفته. این تعریف اندرو کومو به عنوان یک رهبر قوی شما می توانید تعداد که تراشه,” جاکوبز گفت. “از آن شده است یک لحظه تعیین.”

جاکوبز گفت: حتی اگر بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز که مشخص نیست اگر معاون رئیس جمهور سابق اجرا خواهد شد برای یک دوره دوم در سال 2024.

در ضمن لیبرال موسسه بروکینگز raved در مورد کومو را در جلسات مطبوعاتی در COVID-19 مقایسه آنها مطلوب به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او را به کاخ سفید مهر و موم اما روزانه خود را در جلسات هستند تماشا, توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. اندرو کومو اسیر تخیل آمریکایی با پیروی از ارسطو. پدر ماریو معروف در مقایسه با همتای شعر و حاکم به نثر افتخار خواهد بود در این پسر ترکیبی از این دو به” بروکینگز تحلیل, گفت:.

“خود گرافیک ساده هستند. خود کاراکتر و داستان قدرتمند هستند. او labels اجتماعی فاصله ماتیلدا قانون” پس از مادر خود (دولت بانوی اول سابق) و مذاکرات به برادر کوچکترش توسط کریس تصویری به عنوان او مبارزه می کند COVID-19. او سازماندهی نیویورک بیمارستان سیستم های با برچسب مانند خروش و فلکس’.”

تحلیل نتیجه می گیرد: “کومو مدل چیزی است که آمریکایی ها باید در زمان بحران. آقای کومو, پس از ارسطو, بینش الزام آور است تا ملت ما را در پارچه آن را به عنوان frays. ما باید بیشتر از آن که از رهبران ما نه اعتقاد به این که رسانه پیام و قدرت می تواند در ایجاد واقعیت است.”

هنوز برخی از دموکرات های خصوصی snicker در بررسی انجام شده توسط محافظه کار باشگاه برای رشد گفت: گروه هدف این بود که به تضعیف بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد و کمک مغلوب ساختن پیشی جستن.

کومو خود swatted پایین گمانه زنی ها از ریاست جمهوری اجرا در طول یک مصاحبه با برادر, CNN, میزبان, Chris Cuomo, شنبه شب.

“زمانی که من گفت: من می خواستم برای اجرا به فرماندار من به مردم گفت: از دولت من” من خدمت خود را به عنوان فرماندار.’ مردم از من پرسید ” خوب شما اجرا برای رئيس جمهور؟’ من گفتم نه. من که پسر کریس. من که سیاستمدار است که می گوید: “آره این همه در مورد من گام بعدی بر روی نردبان. … من درست به من کلمه” کومو, 62 گفت: برادر کوچکترش شب چهارشنبه.

فرماندار همچنین گفت: بایدن یک “دوست شخصی من است.”

“من با او شده است از یک دوست به این دولت است. من از او حمایت. من برای سال ها. و او را برای رفتن به اعتقاد من بسیار عالی نامزد حزب دموکرات و رهبر” کومو گفت.

یکی از برجسته کسب و کار محلی رهبر گفت کومو مورد نیاز است در حال حاضر در نیویورک به رهبری دولت را از طریق بحران بهداشت عمومی.

“ما نیاز به کومو به ادامه منجر به نیویورک نه پریشان ملی و سیاست است. اقتصادی این کشور بهبود می گذرد بستگی دارد چه اتفاقی می افتد در اینجا گفت:” کاترین Wylde مدیر عامل شرکت جدید شهر نیویورک همکاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de