Coronavirus ارسال کاستکو خرید و فروش بیش از 12 درصد در ماه گذشته

صف های طولانی در فروشگاه های کاستکو در ماه گذشته منجر به فروش بزرگ را افزایش می دهد در انبار باشگاه.

دست پاچه مصرف کنندگان سوخت یک 12.3 درصد افزایش در مقایسه با فروش در خرده فروشی های غول پیکر برای پنج هفته منتهی به سوم آوریل 5 به عنوان خریداران لود کردن مواد غذایی و محصولات کاغذی و تمیز کردن وسایل این شرکت گزارش شده است.

اما صف های طولانی و کامل چرخ دستی های خرید بودند فریب. وال استریت شمارش بود در یک 24.1 درصد comp-افزایش فروش بر اساس چگونه بسیاری از خریداران بودند هجوم آوردند به فروشگاه. کاستکو خرید و فروش شروع به نرم شدن در اواسط ماه مارس زمانی که دولت محدودیت پرداختن اجتماعی فاصله و غیر ضروری کالا لگد در این شرکت گفت.

مدیریت مقصر رکود در آن محدودیت — کاهش می یابد که در فروشگاه ساعت محدود تعداد خریداران که اجازه داده شد به فروشگاه ها در یک زمان و بسته های غیر ضروری در ادارات مانند طلا و جواهر, نوری, شنوایی-ایدز و دادگاه های مواد غذایی.

مشتری ترافیک در فروشگاه ما بود تا 5.3 درصد و رسانه ها توجه Costco به دست آورده در طول همه گیر به احتمال زیاد “کمک این شرکت به عضویت جبهه — پدیده ای که ما در گذشته دیده ام” نوشته گوردون Haskett تحلیلگر چاک Grom در یک تحقیق داشته باشید.

کاستکو سهام به پایین نزدیک به 2 درصد به 300 دلار در اواسط معاملات صبح روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>