این تخلیه coronavirus-ضربه بزرگ شاهزاده کشتی در اوکلند کالیفرنیا است که انتظار می رود برای شروع دوشنبه در یک “چند روز روند” با توجه به کروز اپراتور شاهزاده Cruises.

وجود 21 نفر – 19 خدمه و دو مسافر – که آلوده شده توسط virus.

کشتی که گیر شده است در حدود 10 کیلومتری شمال کالیفرنیا سواحل رود و به حوض در اوکلند بعد دوشنبه هر چند رسمی زمان هنوز به تعیین خواهد شد این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

“تخلیه آغاز خواهد شد به ترتیب اولویت به عنوان تعریف شده و کارگردانی شده توسط هر دو دولت و مقامات محلی. انتظار می رود که این چند روز روند” آن را گفت.

“پس از تخلیه از مهمانان به اتمام است, خدمه باقی خواهد ماند پردازنده و همانند شاهزاده را ترک از خلیج سان فرانسیسکو. برنامه ریزی برای یک خدمه قرنطینه هنوز در حال تعیین می شود.”

این شرکت اضافه شده است که یکی از مهمان بود متحرك یکشنبه “دلایل پزشکی” نامربوط به کوروناویروس.

در همین حال شاهزاده Cruises گفت: همچنین تکمیل و تحویل بیش از 400 تجویز داروها به مسافران “اولویت بیشتر به فوریت مورد نیاز است.”

حدود 1000 نفر از ساکنان کالیفرنیا در میان مسافران را به قرنطینه اجباری در پایگاه نیروی هوایی تراویس و میرامار Naval Air Station, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

بزرگ شاهزاده خانم قایقرانی در اطراف هاوایی هفته گذشته هنگامی که آن قبلی سفر در ارتباط بود به یک “خوشه” از coronavirus موارد در نتیجه حداقل یک سابق مسافر از مرگ در جنوب کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im