Coronavirus کمبود عرضه vexes جنگل هیلز درمانگاه صاحب

رمان coronavirus همه گیر شده است سخت در کسب و کارهای کوچک که بسیاری از آنها که غیر ضروری را تا به حال به نزدیک است. اما دکتر نبیل Salib کسب و کار کوچک — که یکی ضروری است — رو به یک مجموعه خاص از بیماری همه گیر گلایه.

Salib که صاحب myDoc مراقبت فوری تسهیلات در جنگل تپه دیدن کسب و کار خود را افزایش می دهد اما احساس نامناسبی عرضه شده به صورت یورش بیماران است که مطمئن باشید به آمده است.

“من خودم را یک سرباز در این جنگ است. من شارژ به نبرد با کارکنان” Salib گفت. اما او نگران است در مورد ویروس قریب به اتفاق کلینیک خود را — و کل سیستم.

“ما شده اند در انتظار برای منظم فولاد ماسک برای سه هفته گذشته” او گفت:. “ما نیز بسیار کوتاه در coronavirus تست کیت.”

Salib است که به ویژه نگران است که چون خود را یک کسب و کار کوچک است که او می خواهد گذشته در خط به دریافت کیت.

خود مرکز است که باز 12 ساعت در روز دیده است آن تعداد از بیماران تقریبا بیش از دو هفته گذشته.

“من استفاده می شود به در نظر گرفتن 30 نفر در یک روز یک روز خوب. در حال حاضر ما با گذشته 50 روز” او گفت:.

“قطعا وجود دارد بسیاری تنفسی بیماران,” او اضافه شده است. “مردم در آینده با علائم سرماخوردگی و سرفه و احتقان. وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب است.”

Salib گفت: “Lysoling” دفتر خود را در هر ساعت از جمله هر دستگیره صندلی یا سطح آماده شدن برای حمله است که می تواند کاهش یافت و بیماران خود و همکاران. خوشبختانه تا کنون هیچ یک از Salib را بیماران و کارکنان خود را از حدود ده را آزمایش مثبت برای coronavirus.

“اما آن را اجتناب ناپذیر است; آن را تنها یک موضوع از زمان است که کسی که آن را دریافت خواهد کرد” او می گوید.

Salib که شروع فوری خود را تسهیلات حدود سه سال پیش نیز در مورد اینکه چگونه این ویروس خواهد او را تحت تاثیر قرار. “من فکر می کنم از خودم را; که آن را ممکن است بهترین برای خانواده من, اگر من به زندگی در یک هتل,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de