کروناویروس در نظر گرفتن تلفات در پرستاران و پزشکان در سراسر جهان

Coronavirus است جدی گرفتن تلفات در پزشکان و پرستاران در خطر زندگی خود را در حالی که درمان این بیماری است.

کارلو پالرمو سر از ایتالیا پزشکان بیمارستان’ union تقریبا در اشک هنگامی که او به خبرنگاران گفت: در رم که دو نفر از پرستاران اقدام به خودکشی کرده بود به عنوان یک نتیجه از ضربه عاطفی آسوشیتد پرس گزارش داد.

“من می توانم درک که مرگ در چشم هر روز که در خط مقدم که کار را با کسی که شاید آلوده است و سپس چند روز بعد شما او را در بخش مراقبت های ويژه و یا می میرند” او گفت:. “این [یک] وصف ناپذیر بیماری استرس است.”

ایتالیا و اسپانیا شده است در میان سخت ترین ضربه با بیش از 25000 کشته و بیش از 250 ، 000 آلوده. هر دو کشور می گویند یک درصد بالایی از خود پرسنل پزشکی آلوده شده اند. در ایتالیا 73 پزشکان فوت کرده اند.

آن را سخت تر برای پیدا کردن اطلاعات برای تعدادی از پرسنل پزشکی مرده یا آلوده از ویروس در آمریکا به خاطر هیچ در سراسر کشور اطلاعات منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, پزشکی, انجمن ها و یا مراقبت های بهداشتی کارگران اتحادیه های کارگری.

بیمارستان ها در سراسر جهان در حال زور زدن زیر بار بیش از حد بسیاری از بیماران و نه به اندازه کافی تجهیزات پزشکی و دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران واشنگتن پست گزارش داد.

روز شنبه, چین با نام بردن از آن بیش از 3000 پزشکان و پرستاران که آلوده شده اند با این بیماری و 14 که گزارش از آن درگذشت AP گفت. تعداد کسانی که در حال مرگ و آلوده تا حد زیادی کاهش می یابد در چین ، مقامات گزارش دادند تنها یک مرگ در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im