Coronavirus داستان: کسب و کار جدید من تا به حال به نزدیک پس از تنها دو روز

شرق روستا ساکن Wilson Johnson, 37, آیا شانس ایرلندی زمانی که او راه اندازی شد “خیاط” قهوه و تنقلات مشترک, مناسب در منطقه مالی منهتن در روز سنت پاتریک. محل باز بود فقط دو روز قبل از نیاز به نزدیک است.

شریک کسب و کار من اندرو پاری سن ژرمن و من برای اولین بار تا به حال رویای باز کردن یک محل است که در خدمت تخصص قهوه و مواد غذایی شگفت انگیز پنج سال پیش. از آن پس ما احمق ماکرو اس دی و مارک مفهوم ما با هم قرار داده و پایتخت امضا اجاره نامه طراحی و ساخته شده است آن را در خود ما است. ما برنامه ریزی برای باز کردن در روز سنت پاتریک.

ما باز بود فقط دو روز قبل از اینکه ما می دانستیم که ما نمی تواند انجام این کار در حال حاضر. جان خیابان متروک شد. ما تلاش انجام takeout — ما تا به حال حدود 25 تا 30 نفر خرید قهوه در هر روز — اما به پایان رسید تا گفتن کارکنان ما است که سلامت و ایمنی خود را مهم بود و آن زمان برای هر کس با خانواده خود را. آنها ما خواهد بود برای اولین بار به استخدام پس از تخلیه دود.

خوشبختانه ما تا به حال شروع به خدمت مواد غذایی و در عین حال, بنابراین ما از دست دادن نیست که.

من نمیفهمد چه بسته شدن هزینه خواهد شد اما بدون شک این یک ضربه خرد کردن به رویاهای ما. آن را گرفته و همه چیز ما را به تدوین و فرموله کردن آنچه که ما فکر می کنم زیبا ترین کافه در شهر نیویورک — و هنوز هم خواهد بود در طرف دیگر از این درهم و برهم کردن.

در حال حاضر من به رهبری به من بومی گرجستان به صرف زمان با کسانی که نزدیک به من.

خواندن داستان های بیشتر در مورد زنده ماندن در coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>